Žlutomodré splněné přání dnes potěšilo Petra z Teplic

Dnes teplický klub na Stínadlech plnil přání Petru Nedvědovi, který je věrným dlouholetým fanouškem žlutomodrých a před pár dny oslavil své významné životní jubileum.

Petr miluje fotbal, který sám aktivně hrál až do žáků. Bohužel pak jej začal omezovat handicap v podobě progresivní svalová dystrofie. Od svých třiceti let již musí používat invalidní vozík. Kromě své práce keramika v teplické Arkádii, mu největší radost dělají procházky s jeho manželkou a dcerou, kterým dělají doprovod jejich dvě fenky jack russell teriéra.

V rámci projektu Žlutomodré splněné přání si Petr přál setkání s Tomášem Grigarem, neboť vždy obdivoval strážce fotbalových svatyní. Vedle toho projevil zájem si také zavzpomínat na staré žlutomodré časy s teplickou ikony Pavlem Verbířem, který mu také následně předal v Síni slávy dres FK Teplice s číslem 79 a další propagační materiály FK Teplice.

Petr si během čtvrtečního dopoledne prohlédl nejen zázemí kabiny A mužstva, ale také ostatní zákoutí teplické AGC Arény. Před tréninkem se navíc celé mužstvo s Petrem krátce setkalo a nechybělo ani tradiční společné focení. Kromě splnění Žlutomodrého přání, měl Petr ve čtvrtek na stadionu i možnost si, spolu s Ditou Horochovskou a Lukášem Srbou ze Silou hlasu, vyzkoušet si ovládání PC hlasem.