těpán Vachoušek je v nominaci na Osobnost roku Ústeckého kraje v kategorii sport

Opora a kapitán teplického týmu Štěpán Vachoušek je v nominaci měsíčníku Metropol v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje v kategorii sport. Štěpán Vachoušek je bývalý reprezentant ČR, mistr Evropy do 21let, účastník EURA 2004. Obdivuhodně se dokázal vrátit po těžkém zranění v roce 2014 (přetržená Achillova šlacha) a je nepostradatelným lídrem prvoligového týmu. Dokáže zúročit všechny zkušenosti z prestižních zahraničních angažmá, mj. v Olympique Marseille.

Hlasovat pro Štěpána Vachouška můžete ZDE.

Dále je v nominaci v anketě Osobnost roku Ústeckého kraje v kategorii podnikání a management také Ing. Pavel Šedlbauer. Předseda představenstva akciové společnosti AGC Flat Glass Czech. Firma patří pravidelně mezi nejlepší zaměstnavatele roku Ústeckého kraje, významně podporuje rozvoj středního technického školství a je majitelem Fotbalového klubu Teplice, který vychovává talenty pro vrcholový sport.

Hlasovat pro Ing. Pavla Šedlbauera můžete ZDE.