20.kolo | 20.3.2016 |
FK Teplice - FK Ústí nad Labem

Informace o utkání FK Teplice - FK Ústí nad Labem 3:1

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „V regionálním derby jsme předvedli pouze průměrný výkon. Důrazná hra s velkým nasazením hráčů byla v pořádku, ale v našem projevu jsem postrádal kvalitní přechodovou fázi a přesnou kombinaci. I přes tyto nedostatky jsme měli toto střetnutí rozhodnout už v 1. poločasu. Soupeře jsme jednoznačně přehrávali a vypracovali si tři gólové šance, které jsme nevyužili. Naopak hosté na začátku 2. poločasu z ojedinělé akce šli do vedení. Po tomto momentu jsme zvýšili obrátky, pokračovali v nátlakové hře a podařilo se nám vstřelit tři branky. Dnes jsme si nevypracovali tolik šancí jako v předchozích zápasech a především v útočné fázi hry jsme si nepočínali optimálně. Vzhledem k průběhu utkání jsme však zvítězili zaslouženě.“