Report ze zápasu FK Baník Sokolov vs. FK Teplice

Branky FKT: 9., 25. a 59. Lukáš, 29. Kozák, 41. Fakin, 57. Brodský

Team logo

FK Teplice

Sestava: Zdeněk (56. Kosinský) – Kibal (49. Kolárik), Kovalčík, Sinu, Křivohlavý (56. Hora) – Přenosil (49. Brodský), Hural (43. Juris) – Kozák (56. Carrassi), Lukáš, Fakin – Cajthaml (43. Suroviak).

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Do utkání jsme vstoupili zbytečně nervózně, vázla nám souhra i přesná přihrávka, ale z první vážnější akce jsme šli do vedení po ukázkové kombinaci a uklidnili se. V dalším průběhu střetnutí už jsme byli lepším týmem a domácí Sokolov jasně přehrávali. Na štíru jsme ale byli se zakončením, kdy jsme se dlouho nedokázali z několika šancí prosadit. V závěru poločasu jsme přece jen dvakrát skórovali a tím celé utkání rozhodli. Po změně stran jsme se dále snažili hrát aktivně a vstřelili jsme ještě tři pěkné branky.“