22.kolo | 3.4.2016 | Bystřany
FK Teplice - SK Slavia Praha

Informace o utkání FK Teplice - SK Slavia Praha 2:5

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Dnes jsme zřejmě předvedli výkon na hranici našich současných možností. Povedl se nám vstup do zápasu, vstřelili jsme branku a nadále se snažili o aktivní hru. Hosté však postupně převzali iniciativu a srovnali skóre. Konec 1. poločasu jsme nezvládli, 2x jsme inkasovali po nedůrazu v pokutovém území a vlastními chybami tak posadili favorizovaného soupeře na koně. Po změně stran jsme znovu čelili nátlakové hře hostů, z které pražané dosáhli další dvě branky. Po tomto momentu už jsme neměli sílu ani šance na zvrat, přesto se nám v závěru utkání podařilo dát aspoň jeden gól. I přes výraznou porážku jsme Slavii nedali nic zadarmo, naši hráči podali bojovný výkon, ale hosté zkrátka měli kvalitu na své straně.“