24.kolo | 21.3.2021 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - Bohemians Praha 1905

Teplice - Bohemians Praha 1905 1:1 (0:0)

21.03.2021 | Redakce

Teplický tým přivítal před reprezentační přestávkou na domácí půdě pražskou Bohemku a v případě vítězstí mohl udělat výrazný krok k záchraně ve FORTUNA:LIZE. Ze sestavy vypadl kvůli zranění z minulého zápasu Jakub Mareš a těsně před zápasem také Jan Fortelný, kterého trápí záda. Vykartovaný navíc byl Ondřej Mazuch.

V prvním poločase se hrálo velmi bojovné utkání, které nenabídlo moc velký šancí. Vědět o sobě dal v 17. minutě Kodad, jehož střelu musel Bačkovský tlumit v rukavicích. Na druhé straně to zkoušel z dálky Bartek, ale mířil vysoko nad. Největší příležitosti tak přišly až v závěru poločasu, ale Bačkovský nejprve zlikvidoval hlavičku Gabriela i střelu Kodada a před domácí brankou zase zaváhal Hrnek, který překopl branku.

Do druhého poločasu nevstoupili žliutomodří dobře, Bohemka měla více ze hry a začaly přicházet také její šance, Puškáčova ještě v 65. minutě brankou neskončila, ale vzápětí po rohovém kopu se prosadil Pulkrab a klokani vedli. Pak se přeci jen tepličtí hráči osmělili, ale šance ne a ne přijít a když už to vypadalo, že nějaká přijde, tak Žitný uklozl. Nicméně i tak vyrovnání přišlo, střídající Vukadinović po minutě na hřišti poslal centr na hlavu Kodada, který srovnal na 1:1.