Report ze zápasu FK Teplice vs. SK Sigma Olomouc

2:2 (2:2)

Branky: 3.Motyčková, 32.Motyčková

Svěráková - Budilová (Kožarská), Hoffmannová, Kůrková, Procházková - Pazderová (Šulcová), Němcová, Pokorná - Motyčková, Badinková (Altmannová), Bolfíková (Václavíková)

Ohlasy trenérů

Ve 3. kole jsme přivítali na domácím hřišti Sigmu Olomouc. Chtěli jsme nastoupit na soupeře a hned od začátku zápasu se nám to podařilo. Ve 3´dala gól hlavou Motyčková. Následovalo několik slibných šancí, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Ve 32´navýšila skóre opět Motyčková. Ve 37´udělala chybu naše golmanka, kdy při rozehře nahrála soupeřce a ta měla lehkou úlohu, uklidit míč do prázdné brány. O minutu později se opakovala podobná situace a zápas byl vyrovnaný 2:2. Ve 2. poločase se nám nedařila kombinace, víceméně se balóny na obou stranách nakopávaly. Nic dalšího druhý poločas nepřinesl a zápas skončil remízou 2:2.