15.kolo | 21.11.2021 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - FK Pardubice
1:2

Teplice - Pardubice 1:2 (0:1)

21.11.2021 | Redakce

Teplický tým dnes v důležitém utkání na Stínadlech přivítal Pardubice, do sestavy se po karetním trestu vrátili stopeři Jan Knapík a Martin Chlumecký.

Komentář

První velkou šanci utkání měl na domácí straně Ladislav Kodad, kterého ke střele vyzval Jan Rezek, mladý křídelník však jen protáhl brankáře Boháče. I poté sice byli žlutomodří lepším týmem, jenže přišla 39. minuta, centr ze strany, ke kterému se dostal hostující Chytil a otevřel skóre.

Po změně stran už tak přišla velká křeč ze strany žlutomodrých, Pardubice mohly pozorně bránit a tepličtí hráči se tak ne a ne dostat do větších příležitostí. Když už to se žlutomodrými vypadlo zle nedobře, protože Pardubice zahrávaly čtvrhodiny před koncem pokutový kop, tak se neskutečně dvakrát vytáhl proti Hufovi Tomáš Grigar a udržel Teplice ve hře. Ještě radost domácích rychle zchladil VAR, který našel ve vápně při dorážce Pardubic další faul a další penaltu už Červ proměnil. V nastavení sice snížil po standardce Chlumecký, hned vzápětí se navíc znovu zkoumal VAR kvůli penaltě pro Teplice, jenže tu rozhodčí neodpískal a Pardubice si pak už uhlídaly vedení.

Fotogalerie