20.kolo | 5.2.2022 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - Bohemians Praha 1905
1:0

Teplice - Bohemians Praha 1905 1:0 (1:0)

05.02.2022 | Redakce

Trenér Jiří Jarošík vyslal do prvního jarního kola sestavu velmi podobnou té z generálky s ukrajinským Lvovem, pouze z ní na poslední chvíli vypadl nemocný Jan Knapík, kterého nahradil Tomáš Kučera.

Komentář

Pro oba týmy šlo o velmi důležité střetnutí směrem k jarnímu směřování, tomu také odpovídalo opatrné dětí na hrací ploše. Domácím fanouškům zatrnulo v 18. minutě, když si Hyčka po odkopu špatně zpracoval míč a nechal uniknout Berana, ovšem Boljević se rychle vrátil a odkopl do bezpečí. První branka střetnutí přišla tak až ve 33. minutě, když po rohovém kopu se dostal míč až k Vondráškovi, který ho z voleje poslal krásně levačkou do sítě. Hned vzápětí mohli hosté vyrovnat, Grigar však rychle vyběhl a šanci zneškodnil.

Po změně stran měli nejprve dvě velké příležitosti ke srovnání hosté, když nejprve Necid nevyužil přihrávku Chramosty před prázdnou branku a vzápětí tváří v tvář Grigarovi nechal domácího brankáře vyniknout Květ. Šanci ovšem měli také žlutomodří, když Ledecký nacentroval a Kodad ekvilibristickým volejem trefil břevno hostující branky. Valeše protáhl o pár minut později Ledecký, ale vzruch na Stínadlech byl zbytečný, protože šanci předcházel ofsajd. Žlutomodří ale dokázali dokráčet pro tři body a vstoupili do jara výhrou 1:0.

Fotogalerie