• OUT 57 min. HORA Jakub (4)  -  IN 57 min. BULMAGA Vicu (36).
  • OUT 70 min. EMMER Jakub (10)  -  IN 70 min. GORNICKÝ Vojtěch (19).
  • OUT 74 min. LJEVAKOVIČ Admir (5)  IN 74 min. NSUNZU Ngosa (28).

•  79 min. ŠVANDA Josef (Teplice).

"V 11.kole České fotbalové ligy hostil B-tým Sklářů na UMT stadionu Na Stínadlech rezervu FC Hradec Králové.

Začátek utkání byl z obou stran spíše opatrný a také ruku v ruce s pomalu rostoucími statistickými daty probíhala hra zejména mezi oběma šestnáctkami a bez vážnějších brankových příležitostí. Ty byly v úvodním poločase pouze dvě a to vždy po jedné na obou stranách. Nejprve ve 37.minutě zahrozili hosté, když hlavička jednoho z hradeckých hráčů skončila těsně vedle levé tyče teplické branky. Domácí měli největší šanci těsně před poločasem ve 45.minutě, když v nadějné pozici Marek Beránek po přihrávce Josefa Šandy z těsné blízkosti nepřekonal brankáře Votroků Richarda Hrnčíře. A tak šli nakonec do kabin hráči obou týmů za bezbrankového stavu.

Skláři vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně, bylo jich doslova plné hřiště a svůj podíl na tom měli také střídající hráči Tadeáš Vachoušek a Ladislav Jamrich. Skóre otevřel v 51.minutě aktuálně nejlepší střelec domácích Tadeáš Vachoušek. Rohový kop poslal na vzdálenější tyč Honza Rezek, hlavničkující Yehor Tsykalo míč chytře odrazem o zem vrátil před branku a Matyáš Vachoušek ho hlavou doklepl do hradecké sítě - 1:0. Tepličtí se i nadále činili a druhou branku přidali v 75.minutě. Po přihrávce střídajícího Vicu Bulmagy rozvlnil síť hradecké branky ve skvělé formě hrající Marek Beránek – 2:0. Skláři byli i s dvoubrankovým vedením v zádech nadále aktivní a otěže utkání drželi pevně ve svých rukou. Třetí branku Teplic a svou druhou v dnešním utkání vstřelil v 88.minutě Tadeáš Vachoušek. Vicu Bulmaga rychle rozehrál přímý kop ze středového kruhu přímo na v šestnáctce číhajícího mladičkého kanonýra, který se protáhl mezi dvěma hradeckými obránci a prudkou střelou k pravé tyči nedal hradeckému Hrnčířovi šanci - 3:0."

"Dnešní utkání s velmi dobře hrajícím Hradcem Králové jsme zvládli za tři body a také s čistým kontem a z toho mám obrovskou radost. Náš výkon v prvním poločase nebyl dobrý a těžko jsme překonávali pozornou obranu Votroků. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a brzy jsme se dostali do zaslouženého vedení. Po první brance šel náš výkon nahoru, dokázali jsme přidat ještě další dvě krásné branky a jsem rád, že jsme přítomným fanouškům ukázali, že vítězství v Přepeřích minulý víkend nebylo dílem náhody, ale poctivé a tvrdé práce celého týmu. Musím dnes smeknout klobouk před celým týmem včetně střídajících hráčů, kteří přinesli do naší hry oživení a velkou měrou přispěli k našemu dnešnímu vítězství. Kluci hrají ve velké pohodě a opět musím vyzdvihnout výkon našich nejzkušenějších borců, Admira Ljevakoviče a Honzy Rezka, kteří naše mladé hráče strhávají k opravdu skvělým výkonům.

Teď ale nesmíme v žádném případě usnout na vavřínech, ČFL v rychlém sledu pokračuje a nás čeká další těžké utkání v sobotu dopoledne na hřišti SK Benešov. V každém případě se chceme i na toto utkání co možná nejlépe připravit a rozhodně uděláme pro úspěch na hřišti Benešova maximum."