•  75 min. REZEK Jan (Teplice),
  •  84 min. NSUNZU Ngosa (Teplice),
  •  84 min. JAMRICH Ladislav (Teplice - trenér),
  •  89 min. ŠVANDA Josef (Teplice).

" V sobotu zamířil B-tým Sklářů do Středočeského kraje do benešovské pahorkatiny, kde ho v rámci 12.kola ČFL čekalo mistrovské utkání na stadionu U Konopiště s domácím týmem SK Benešov.

Skláři měli velmi dobrý vstup do utkání, když úvodních 25 minut probíhala hra v jejich režii a svou převahu dokázali také přetavit ve vedoucí branku, kterou vstřelil ve 23.minutě po parádní rychlé kombinační akci po ose Jamrich - Bulmaga - Rezek - Beránek krásnou střelou do pravé šibenice benešovské branky Jakub Emmer – 0:1. V závěrečné čtvrthodince prvního poločasu byli aktivnější domácí a začali se postupnou kombinační hrou mnohem více dostávat před branku pozorného Němečka, který jim ale skórovat nedovolil a tak oba týmy odcházeli do kabin za jednobrankového vedení Sklářů.

Za stále trvajícího deště měl lepší vstup do druhého poločasu domácí Benešov, který již ve 47.minutě dokázal vstřelit vyrovnávací branku. Při závaru v šestnáctce hostů se dokázal nejlépe zorientovat agilní domácí Šimeček a prudkou střelou z 10 metrů k levé tyči přes chumel hráčů nedal teplickému Němečkovi šanci – 1:1. O několik desítek vteřin později mohli jít do vedení znovu Skláři, když ve vyložené šanci střelec první teplické branky Jakub Emmer ani na dvakrát nepřekonal domácího brankáře Schummera. Hra i na těžkém promočeném terénu měla spád, přelévala se z jedné strany na druhou a přítomným diváků se musela rozhodně líbit. Více vyložených příležitostí si dokázali vypracovat tepličtí, ale skóre bylo stále vyrovnané. Komplikace pro Teplice přišla zhruba 15 minut před koncem, když se zranil Honza Rezek a trenér Jamrich již neměl k dispozici žádného hráče, kterého by za zkušeného Rézu na hřiště poslal. Skláři tak statečně vzdorovali Benešovu v 10-ti hráčích až do samotného závěru utkání, které nakonec rozhodčí Trska prodloužil o tři nastavené minuty. A v té úplně poslední se stalo to nejpodstatnější. Nejprve po rohovém kopu jeden z benešovských hráčů hlavou minul pravou tyč Němečkovi branky, který ale okamžitě rozehrál míč a díky tomu se Skláři dostali do rychlého protiútoku. Na jeho konci byl na levé straně šestnáctky Benešova faulován Josef Švanda. K exekuci přímého kopu se postavil kapitán Admir Ljevakovič a skvělým způsobem trefil míč skrz zeď přímo k levé tyči branky benešovského Schummera a spustil tak vítězný gejzír radosti v řadách hostujících Sklářů – 1:2."

" Věděli jsme, že nás na hřišti Benešova nečeká vůbec lehké utkání a to se také dnes potvrdilo. Domácí rozhodně prokázali, že momentální 16.příčka a 5 mistrovských bodů na kontě neodpovídá jejich předváděné hře a kvalitě hráčského kádru. Za neustálého deště a na promočeném, ale dovolím si říci, že jinak velmi dobře připraveném terénu, bylo dnešní utkání opravdu velmi těžké. Jsem pyšný na své hráče jakým způsobem náročný duel zvládli a že i v deseti dokázali v samotném závěru strhnout výsledek utkání na svou stranu. Prokázali silný charakter, srdce válečníků a skvělou partu, a to je pro mě jako pro trenéra opravdu nejvíc.

Do dalšího pracovního týdne tak vstoupíme s pocitem dobře odvedené práce a s chutí do dalších náročných tréninků. Už teď se všichni těšíme na další utkání. V pátek 28.10., na Den vzniku samostatného československého státu, nás v domácím prostředí čeká  od 11 hodin dopoledne další náročné utkání, tentokrát proti druhému týmu aktuální tabulky ČFL, týmu SK Sparta Kolín."