•  14 min. NOVÁK Daniel (Přepeře),
  •  61 min. VACHOUŠEK Tadeáš (Teplice),
  •  77 min. OKIRIKPO Hezekiah Okeoghene (Přepeře),
  •  84 min. VYČÍTAL David (Přepeře).

" V neděle dopoledne hostil B-tým Sklářů na Mexiku v rámci 25.kola České fotbalové ligy tým FK Přepeře.

Oba dnešní soupeři vstoupili do utkání aktivně a hra se úvodních 20 minut přelévala z jedné strany na druhu, ale bez výraznější brankové příležitosti. Úvodní gól dnešního utkání padl ve 22.minutě, když po přihrávce Jakuba Emmera vnikl do šestnáctky hostů Mohamed Yasser, zbavil se dotírajícího obránce a pod nohama brankáře Tkachenka naservíroval gólovou přihrávku Markovi Beránkovi – 1:0. Hosté dokázali srovnat již ve 27.minutě po rohu Martana, který protečoval až do sítě teplické branky David Vyčítal – 1:1. Do poločasového hvizdu rozhodčího Bohaty už žádná další branka nepadla a tak šli oba týmy do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Povedenější vstup do druhého poločasu měli domácí, kteří se znovu dostali do vedení v 51.minutě. Po faulu na Mohameda Yassera totiž s přehledem proměnil nařízený pokutový kop Tadeáš Vachoušek – 2:1. V 62.minutě už domácí vedli 3:1 po druhé brance Tadeáše Vachouška, kterému přihrával skvěle hrající Mohamed Yasser. V 72.minutě se do utkání vrátili znovu hosté a snížili na rozdíl jediné branky kapitánem Jaroslavem Nesvadbou, který po rohu z levé strany nikým neatakován doklepl míč za záda bezmocného Četverika – 3:2. A o dalších deset minut později dokonce hostující Pavlata vyrovnal, když dostal míč za obranu domácích a hlavou prostřelil domácího brankáře – 3:3. Divoká přestřelka ale pokračovala dále. Okamžitě po rozehrání se Skláři dostali k šestnáctce hráčů v černo-žlutých dresech, kde si míč vyměnili Dominik Procházka s Markem Beránkem, který prostřelil Tkachenka podruhé v dnešním utkání a dostal domácí opět do vedení – 4:3. A pak ještě v 87.minutě po centru z levé strany vstřelil vyrovnávací branku hlavou hráč FK Přepeře s číslem 27 Michael Junior Ugwu a stanovil tak finální podobu skóre na 4:4. "

" Dnešní utkání se díky vysokému počtu vstřelených branek muselo divákům líbit, ale pro mě jako pro trenéra bylo psychicky hodně náročné. Přestože se nám podařilo jít celkem 4x do vedení, nedokázali jsme ho nakonec udržet a bereme tak dnes pouze jeden mistrovský bod. Směrem do ofenzivy jsme byli velmi aktivní a soupeři dělali v jeho pokutovém území největší problémy dnes dvougólový střelci Tadeáš Vachoušek a Marek Beránek společně s Mohamedem Yasserem, který pro ně brankové příležitosti vytvářel. Přepeře dnes podali výborný výkon a konečná remíza podle mého názoru odpovídá rozložení sil na hřišti.

Nejvíce mě ale mrzí fakt, že i přes 4 vstřelené branky, jsme dnes také stejný počet branek inkasovali. To je na domácím hřišti opravdu hodně a mi musíme být ve vlastním pokutovém území mnohem důraznější a musíme rychleji reagovat při centrovaných míčích do šestnáctky. Nechci nikomu sahat do svědomí, ale mám pocit, že dnes každý z nás mohl udělat směrem do defenzivy a to zejména při obdržených brankách o malinko více. Dvě branky z rohových kopů a dvě branky po centrech ze strany rozhodně nejsou známkou kvalitní defenzivy a na jejich bránění musíme v každém případě maximálně zapracovat. Do konce aktuálního soutěžního ročníku náš čeká ještě 5 náročných duelů a v nich se chceme určitě prezentovat pevnější a důraznější defenzivou. "