• OUT 84 min. GORNICKÝ Vojtěch (19)  -  IN 84 min. ČÍTEK Vít (23).

•  39 min. FILIP David (Benešov),
  •  79 min. SLÁDEK Martin (Benešov),
  •  88 min. TOMEK Miroslav (Benešov).

"V neděli B-tým Sklářů hostil na Mexiku SK Benešov, který dorazil do Teplic povzbuzen středeční vysokou výhrou na hřišti v Zápech, kde dokázal vstřelit v dohrávce 22.kola Fortuna ČFL na hřišti loňského vítěze ČFL nevídaných 5 branek.

Výborný vstup do utkání měli domácí Skláři. Již v 7.minutě se dostali do vedení po rohovém kopu svého kapitána Admira Ljevakoviče, který našem na hranici šestnáctky skvěle postaveného Adama Čičovského a ten poslal svůj nechytatelný projektil ke vzdálenější tyči branky benešovského Jakuba Schummera – 1:0. Ve 43.minutě minutě mohli hosté vyrovnat, ale proti byl teplický brankář Luděk Němeček, který neskutečným zákrokem zlikvidoval stoprocentní šanci Benešova. A tak šli nakonec do kabin oba týmy za jednobrankového vedení Sklářů.

Domácí nechtěli na nic čekat a vstoupili aktivněji i do druhého poločasu. V 53.minutě si Skláři vypracovali obrovskou příležitost, když hostujícího brankáře po rychlém kontru neprostřelil z nadějné pozice Matyáš Korselt a z následné dorážky ani Tadeáš Vachoušek. V 57.minutě už ale Skláři byli úspěšní, skóre navýšil Tadeáš Vachoušek po nezištné přihrávce Admira Ljevakoviče – 2:0. A byl to opět mladší z bratrů Vachoušků Tadeáš, který v 76.minutě po faulu na všudubyla Marka Beránka vstřelil z nařízeného pokutového kopu svou druhou branku v dnešním utkání – 3:0. Hosté sice v 77.minutě snížili na 3:1 po přesné hlavičce urostlého střídajícího útočníka Štěpána Kacafírka, ale byl to v 84.minutě opět skvěle hrající Tadeáš Vachoušek, který završil po přihrávce Marka Beránka svůj dnešní hattrick, na který mu stačilo pouhých 25 minut ( ! ) a dal tak zasloužené razítko na dnešní skvělý výkon domácích – 4:1."

"Chci dnes poděkovat všem hráčům za opravdu výborný výkon, který vyšperkovali čtyřmi krásnými brankami v síti Benešova. Kluci téměř třem stovkám přítomných diváků ukázali po několika zápasové odmlce opět dominantní výkon završený zaslouženým vysokým vítězstvím. Snaživý soupeř dnes nedokázal najít recept na naši aktivní celoplošnou hru a ve druhém poločase mohlo být vstřelených branek i více.

Příští týden začínáme opět tvrdě pracovat, protože do konce soutěžního ročníku nás čekají ještě celkem tři náročná utkání – v Kolíně, v Chlumci nad Cidlinou a doma proti Baníku Most. Rozhodně nechceme být v těchto duelech jen komparzem, stále je o co hrát a my uděláme maximum pro to, abychom i v těchto utkání dokázali uspět a mohli diváky bavit pohledným útočným fotbalem."