Report ze zápasu FK Teplice vs. 1.SC Znojmo FK

FK Teplice 1.SC Znojmo FK
4:2 (3:2)

Statistiky

Branky: 21., 24. a 85. Chukwuma, 27. D. Richter – 35. Yilmaz, 44. Nehyba. Rozhodčí: Pechanec – Vitner, Myška. ŽK: Bílek, Martirosyan (TEP).

Team logo

FK Teplice

Skalák – Svoboda, M. Procházka, D. Richter (46. Martirosyan), Česlák, Softič (46. Výborný), Chukwuma, Bílek (77. Krátký), Kodeš, Jerhot (59. M. Richter), D. Procházka (81. Pecháček).
Team logo

1.SC Znojmo FK

Konvalina – Hříbek, Pokorný, Slavík, Celik, Njire (79. Šálek), Serenkov, Nehyba, Lapeš (46. Dedič), Yilmaz (67. Kozynets), Sokol (46. Alaca).

Komentář k zápasu

Chukwuma otevřel skóre v 21. minutě, když dostal míč za obranu a křížnou střelou rozvlnil síť. Už za tři minuty to bylo 2:0, tentokrát se Chukwuma prosadil po centru ze strany. A o další tři minuty později se radovali žlutomodří po třetí, to se po totožné akci trefil Richter. Znojmo sice dvěma brankami do poločasu snížilo, ale ve druhém dějství drželi tepličtí vedení, zvýšit ho mohl Martirosyan, jenže trefil jen spojnici břevna a tyče. Vedení tak pojistil až tři minuty před koncem završeným hattrickem Chukwudi Chukwuma.