Report ze zápasu FK Teplice vs. FK Dukla Praha

10. kolo, Juniorská liga,
FK Teplice FK Dukla Praha
4:0 (1:0)

Branky: 43. a 52. Výborný, 65. Farkaš (vl.), 83. D. Richter. Rozhodčí: Lerch – Myška, Ratajová. ŽK: Kozel, Jakab, Hajdarevič (DUK).

Skalák – M. Richter, Svoboda, D. Richter, Česlák (68. Djordevič), Bílek, Kodeš, Strada (68. Softič), Výborný (87. M. Procházka), D. Procházka (56. Martirosyan), Krátký (74. Hynek).

FK Dukla Praha

Vávra – Kozel, Bohánek, Bezpalec (56. Hajdarevič), Havlíček (65. Šahini), Beneš, Jakab (56. Cvrček), Farkaš, Mejdr, Cabejšek (46. Hájek), Troníček.

V úvodu utkání se Dukla držela a nepouštěla teplické do šancí, ale když se krátce před poločasem prosadil Petr Výborný tak odstartoval další kanonádu teplického mužstva. Ten stejný hráč pak po krásné kombinaci přidal v 52. minutě druhou branku. V 65. minutě si hostující Farkaš srazil přihrávku do vlastní sítě a o vítězi už nebylo pochyb. Čtvrtou branku přidal krátce před koncem ještě Daniel Richter. Když poté Djordevič trefil pouze břevno, tak utkání skončilo konečným výsledkem 4:0.