Report ze zápasu FC Hradec Králové vs. FK Teplice

FC Hradec Králové FK Teplice
2:0 (1:0)

Statistiky

Branky: 17. Sluka, 90. Zdržálek. Rozhodčí: Zadinová – Ratajová, Trešlová. ŽK: Kodeš (TEP).

Team logo

FC Hradec Králové

Lindr – D. Drozd, Hable, Sluka (60. Breda), Zorvan (79. Zdržálek), P. Drozd, Zezula, Vyšehrad (83. Šejvl, 90+3. Fenz), Kraják (90. Chocholatý) Javůrek, Plašil.
Team logo

FK Teplice

Lipš – M. Richter, Svoboda, D. Richter, Česlák (69. M. Procházka), Bílek (90. Djordevič), Kodeš, Strada, Výborný, D. Procházka (79. Softič), Krátký.

Komentář k zápasu

Teplické juniorce se nepodařilo prodloužit svou vítěznou sérii a dnes odpoledne prohrála na hřišti Hradce Králové 0:2. Skóre otevřel v 17. minutě Sluka, ale tepličtí mohli vyrovnat a dokonce i skóre otočit, když nejprve hlavičkoval jen do rukavic brankáře Richter a Výborný po akci Krátkého přestřelil branku. Těsně před poločasem pak zahrozili také domácí, když Hable trefil břevno.