Report ze zápasu FK Jablonec vs. FK Teplice

13. kolo, Juniorská liga,
FK Jablonec FK Teplice
0:0 (0:0)

Rozhodčí: Melichar – Pospíšil, Kříž. ŽK: Tichý, Novák (JAB).

Team logo

FK Jablonec

Bárta – Skuhravý, Štěpánek, Drozd, Jakovlev (57. Houser), Žemba (84. Šedý), Tichý, Novák, Kubista (57. Nesládek), Kuhn (63. Dorničák), Bulíř (74. Palatický).
Team logo

FK Teplice

Skalák – M. Richter, Svoboda, M. Procházka, D. Richter, Česlák, Bílek, Strada, Výborný, D. Procházka (71. Softič), Krátký.

Komentář k zápasu

V Jablonci se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém byl po poločase bezbrankový stav i přes šanci Kubisty ze závěru poločasu. Po změně stran měli velké příležitosti tepličtí, nejprve musel domácí Bárt zakročit po pěkné kombinaci Teplic a podobně také o pět minut později po střele z pravé strany. Do konce zahrozili tepličtí ještě dvakrát, jednou dokonce musel Štěpánek zachraňovat remízu na brankové čáře. Zápas tak skončil 0:0.