Report ze zápasu FK Teplice vs. FK Mladá Boleslav

18. kolo, Juniorská liga,
FK Teplice FK Mladá Boleslav
2:1 (1:0)

Branky: 35. Výborný, 53. D. Procházka – 80. Glöckner. Rozhodčí: Váňa – Vlček, Kožár. ŽK: Krátký (TEP) – Glöckner (MLB)

Plachý – Svoboda, M. Procházka, D. Richter, Česlák (74. Martirosyan), Softič (52. Šup), Bílek, Strada, D. Procházka (81. Hynek), Výborný, Krátký.

FK Mladá Boleslav

Roudnický – Kocourek (57. Wolf), Lukeš, Bojda, Kateřiňák, Albina, Lacek (85. Dratva), Bečirevič (57. Kořínek), Kozma, Glöckner, Ladra.

První šanci utkání měli hosté, kteří už ve 4. minutě trefili z přímoho kopu brankovou konstrukci, ale pak se do šancí dostávali především domácí. Ovšem pokusy Softiče či Výborného byly z ostrého úhlu a brankáře nepřekvapili. Jinak tomu bylo v 35. minutě, kdy vystřelil Výborný zpoza vápna a brankáři míč propadl až do sítě.

Krátce po změně stran už to bylo 2:0, když si Daniel Procházka rychle narazil se Šupem a umístil míč přesně k tyči. Hosté dokázali snížit deset minut před koncem, kdy se zblízka prosadil Glöckner. Víc už jim však svěřenci Jakuba Pekaře nedovolili a rozloučili se s domácí půdou výhrou.