Bohemians Praha 1905
25. kolo, Synot liga,
Bohemians Praha 1905 FK Teplice
1:0 (1:0)

Branka: 21. Mikuš. Rozhodčí: Ardeleánu - Moláček, Blažej. ŽK: Zlámal (BOH) - Jablonský, Krob (TEP).

Zlámal - Pauschek, Škerle, Šmíd, Šírl - Bartek (90.+2 Žaloudek), Jindřišek, J. Rada, Mosquera - Mikuš (77. Lietava), Moravec (88. Havel). Trenér: Pivarník.

Grigar - Vondrášek (86. Matula), Lüftner, Jablonský, Krob - Ljevakovič - Hora, Vachoušek, Táborský (76. Vůch) - Litsingi - Chukwuma (62. Kapolongo). Trenér: P. Rada.

Tepličtí hráči nastoupili v sobotu v podvečer na hřišti v Ďolíčku, kde je čekal zápas proti pražským Bohemians 1905. V sestavě chyběl útočník Roman Potočný, který musel stát za čtyři žluté karty, toho nahradil v sestavě nigerijský útočník Chukwudi Chukwuma.

Hned v úvodu pálil do tyče teplický Jan Krob, následnou dorážku mohl uklidit do branky, jenže v krokolomné pozici minul branku. Naopak se v 21. minutě radovali domácí. Grigar neudržel vysoký centr, který propadl k Mikušovi a ten skóroval. Po změně stran se tepličtí snažili o vyrovnání, dělovku Ljevakoviče Zlámal vyrazil, dorážka Táborského už byla z ofsajdu. Stejně tomu bylo i o několik minut později, kdy se do šance dostával Hora. Kapolongovi byl zase pro změnu odpískán útočný faul, po kterém byla zastavena akce. Poté musel dvakrát zakročit proti domácím akcím Tomáš Grigar a držel tak ve hře teplické akcie. Jenže žlutomodří si ne a ne vytvořit souvislý tlak, a tak se jim nepovedlo navázat na poločasové vítězství gepardice Jane v souboji maskotů a klokanům podlehli 0:1.