Branky: 12. Jindříšek z pen., 21. Hronek, 65. Nazarov vlastní, 90. Vacek.
ŽK: 11. Kodeš, 46. Knapík, 54. Řezníček.
Rozhodčí: Pechanec - Horák, Myška.
Hráno s omezeným počtem diváků.

Valeš - Bartek, Köstl, Bederka, Schumacher (82. Nečas) - Vaníček (60. Květ), Jindříšek, Vodháněl (60. Podaný) - Hronek (82. Vacek) - Pulkrab (73. Puškáč).

Grigar - Paradin (46. Paradin), Čmovš, Kodeš, Vondrášek - Radosta (46. Žitný), Knapík (67. D. Černý), Kučera (46. Kučera), Moulis - Trubač - Řezníček (78. J. Mareš).

Zápas 25. kola FORTUNA:LIGY, pro Teplice druhý po koronavirové pauze, nezastihl “žlutomodré” v dobré formě. Ve vršovickém Ďolíčku podali špatný výkon a po zásluze prohráli 0:4. Jejich herní vzepětí přišlo až ve chvíli, když už prohrávali o dvě branky.

Trenér Stanislav Hejkal poslal do boje stejnou sestavu jako v sobotu proti Liberci (2:0) a na lavičku už se posadil ironií osudu na čtvrt roku vykartovaný Jakub Mareš. Jako první pálil na domácí branku Trubač, ale byli to “klokani”, kdo šel do vedení. V 11. minutě zbytečně fauloval Kodeš Pulkraba ve vápně a kopala se penalta. Jindřišek se nemýlil – 1:0. Ve 21. minutě potrestal chybu Kučery v rozehrávce Hronek, narazil si s Pulkrabem a Grigarovi nedal šanci – 2:0. Největší šanci “sklářů” první půle měl Řezníček, jeho pokus ale gólem neskončil.

O přestávce poslal Stanislav Hejkal na trávník tři nové muže – místo Kučery, Radosty a Paradina se na hřiště dostali Nazarov, Žitný a premiérově i Hýbl. Změny v sestavě hře hostů pomohly, dvě střely Trubače ale ke snížení nevedly. A zahřmělo na druhé straně. Čerstvý Nazarov nejprve fauloval před vápnem a při následné standardce si dal nešťastně vlastní gól, když se od něho odrazil Grigarem vyražený míč do branky – 3:0. Vzápětí snížil Moulis, ale videorozhodčí branku neuznal kvůli ofsajdu. 12 minut před koncem naskočil na zelený pažit Jakub Mareš a po Vondráškově střele mohl dát svůj sedmý gól sezony, domácí brankář Valeš byl ale u míče rychleji.

Snížení Severočechům nebylo dopřáno ani při další šance Dana Trubače, balon šel nad bohemácké břevno, neujala se ani rána Nazarova, když olízla tyčku. Poslední slovo tak měli ve středu večer domácí: v nastaveném čase uzavřel zblízka na konečných 4:0 zblízka Vacek.

V neděli od 14 hodin hrají Teplice doma důležitý zápas s Opavou.