ŽK: 43. Kušnír, 61. Miloševič - 41. Vondrášek, 52. Ljevakovič.
Rozhodčí: Příhoda - Arnošt, Pfeifer.
Diváci: 1322.

Rada - Kušnír, Jiránek, Bezpalec, Preisler (58. Schranz) - Tetour, Holenda, Bílovský - Holík, Djuranovič (68. Brandner), Miloševič.

Diviš - Vondrášek, Král, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Hyčka (88. Vošahlík), Fillo, Rezek - Vaněček.

Konečně! Tepličtí fotbalisté v posledním podzimním utkání dobyli hřiště soupeře! Stalo se tak paradoxně na Dukle, která se do té doby pyšnila domácí neporazitelností. Tři body a výhru 2:0 žlutomodrým zajistili Fillo a Rezek.

Skláři se na Julisce v mrazivém odpoledni prezentovali sebevědomím výkonem a od začtáku utkání hýřili aktivitou. Dukla si sice dokázala vytvářet šance, hosté ze Stínadel jich ale měli mnohem více. Tu první Vaněček, ale nestačil před Radou správně zareagovat. Poté protáhl brankáře Pražanů z přímého kopu Rezek a o pár okamžiků později už se fanoušci ze severu radovali, míč totiž napálil za Radova záda utěšeně Martin Fillo. Na konci první půle navíc musel po druhé žluté kartě ze hřiště Kušnír, Teplice tak hrály celou druhou půli proti deseti domácím.

Přesilovku zúročily hned po obrátce. Výborně hrající Hyčka našel před brankou Rezka, který Radu pokořil podruhé. Stínadelští poté měli i další příležitosti k navýšení náskoku, ale další góly už nepřidali. Divišovi ale pomohli uhájit další čisté konto a po skončení duelu se zaslouženě radovali ze tří bodů.