FK Mladá Boleslav
7. kolo, Synot liga,
FK Mladá Boleslav FK Teplice
4:3 (2:1)

Branky: 13. Magera (pen.), 26. Zahustel, 56. Čermák, 85. Ščuk - 10. Lüftner, 81. Táborský, 87. Fillo. Rozhodčí: Proske - Kotík, Hájek. ŽK: Kúdela (MLB) - Fillo, Hora, Ljevakovič (TEP).

Šeda - Kúdela, Vraštil, Polom, Bořil - Ščuk, J. Rada - Zahustel (77. Chramosta), Čermák, Skalák (90. J. Kysela) - Magera. Trenér: K. Jarolím.

Grigar - Hora, Lüftner, D. Jablonský, Krob - Ljevakovič (82. Kodeš) - Vondrášek (75. Táborský), Breite, Vachoušek, Fillo - Potočný (66. Bratanovič). Trenér: Vavruška.

Tepličtí nastoupili do utkání na hřišti Mladé Boleslavi s odhodláním získat první venkovní body v nové sezoně, to se jim ale ani přes velkou snahu nepodařilo.

Tepličtí nastoupili na hřišti Mladé Boleslavi s touhou získat první venkovní body v nové sezóně a k tomu to cíli zdárně nakročili už v 10. minutě, kdy se ve vápně prosadil Lüftner. Jenže už za tři minuty bylo vyrovnáno, Skalák trefil střelou ruku Hory a kopala se penalta, kterou proměnil Magera. V 26. minutě navíc dokázal otočit skóre Zahustel, žlutomodří tak šli do kabiny za stavu 1:2 pro domácí.

Po změně stran měl rychle velkou šanci Čermák, který trefil jen na čáře stojícího Lüftnera, ale krátce nato už se Čermák prosadil, když dokázal dorazit míč, který předtím Grigar bravůrně vyrazil při hlavičce Magery. Na druhé straně mohl kontrovat Potočný po přízemním centru Hory, jenže obrana zblokovala míč na roh. Další šanci měl pak na hlavě po rohovém kopu Vondrášek, jenže hlavičku Šeda vyrazil na další roh. Snížení přišlo až deset minut před koncem, kdy se trefil střídající Táborský. Jenže ani domácí ještě neřekli poslední slovo, v 85. minutě se zpoza vápna trefil o tyčku Ščuk. Ze zápasu se v závěru stala veliká přestřelka, protože v zápětí opět snížil Fillo po centru z pravé strany. V obrovské šanci navíc Šeda vychytal v nastavení Horu, tepličtí tak na hřišti Mladé Boleslavi prohráli 3:4.