| 23.6.2020 | Andrův stadion
SK Sigma Olomouc - FK Teplice
0:0

Olomouc - Teplice 0:0

23.06.2020 | Redakce

Ve druhém kole nadstavbové části FORTUNA:LIGY, které bylo jejím 32. pokračováním, Teplice remizovaly v Olomouci 0:0. Opět se o něco více přiblížily záchraně soutěže; na 14. místě se nacházející Karvinou mají stále náskok osmi bodů, což se na 99% rovné jisté účasti v nejvyšší soutěži i pro příští sezonu.

Komentář

Trenér Stanislav Hejkal udělal oproti duelu s Karvinou změnu na pravé straně – místo Hyčky poslal do hry od začátku utkání Černého.

Bezgólový první poločas odstartovali lépe hosté. V 10. minutě ohrozili brankáře Sigmy Mandouse Jakub Mareš a Moulis, největší jejich šanci ale zneškodnil na brankové čáře Sladký. Chybělo opravdu málo, aby Severočeši na Hané vedli! V 16. minutě pálil vedle Jakub Mareš a pak už se do šancí začali dostávat domácí. Juliš ve velké příležitosti přestřelil, stejný hráč minul i ve 27. minutě. Následně se předvedl Grigar a když už byl překonaný, zaskočil za něj při Jemelkově ráně jeden z jeho spoluhráčů. Tomáš Grigar potvrdil, že má formu hned několikrát. V 31. minutě vytáhl skvělý zákrok proti Zahradníčkovi. V závěru zápasu už to byla spíš hra od šestnáctky k šestnáctce.

Ani druhý poločas branku nepřinesl, přestože se oba celky snažily s ukazatelem skóre, na němž svítily dvě nuly, něco udělat. V dresu domácích byl nejaktivnější Juliš, ale brankář „sklářů“ Grigar se na jeho pokusy velmi dobře vyspal a vychytal už svou 101. nulu v kariéře. „Žlutomodří“ už si tolik příležitostí nevypracovali, za velmi pozornou defenzivu ale zaslouží velkou pochvalu.

V neděli od 14.30 se Teplice doma představí proti Zlínu. Permanentkáři si mohou místenky obstarat za 1 Kč ZDE nebo každý den od 6:00 do 21:00 na recepci stadionu, jednorázové vstupenky jsou v prodeji ZDE.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů