ŽK: 61. Zavadil - 65. Jindráček, 90. Vondrášek.
Rozhodčí: Jílek - Antoníček, Kotalík.
Diváci: 986.

Šrom - Simerský, Schaffartzik, Svozil - Hrabina, Zavadil (81. Řezníček), Jursa, Zapalač - Kuzmanovič (79. Janetzký), Smola (65. Puškáč), Kayamba.

Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob - Ljevaković, Kučera - Hyčka (46. Jindráček), Žitný (75. Trubač), Moulis - Vaněček (63. Hora).

Deváté kolo FORTUNA:LIGY nabídlo po 15 letech souboj Opavy s Teplicemi. Kvůli rekonstrukci opavského stadionu se hrálo v Brně. Slezský FC zvítězil 2:0, jeho góly dávali Smola a Jursa.

„Skláři“ nastoupili vinou shody s dresy domácích v bílé kombinaci. Kvůli nemoci chyběl Hošek, na levý kraj obrany se vrátil Krob a v sestavě figuroval také Moulis, do základu se tentokrát nedostal Hora.

V úvodních minutách se hrál vyrovnaný zápas, který mnoho vzruchu nenabídl, diváci sledovali vesměs nudnou partii. Ve 26. minutě si na Hrabinův centr vyskočil nejvýše Smola a hlavičkou otevřel skóre sobotního zápasu – 1:0. O chvíli později nastřelili Opavští tyčku.

Hosté ze severu Čech se nedostávali do šancí podle svých představ, vázla jim kombinace a předfinální přihrávka.
Ani ve druhém poločase se hra Teplic příliš nezlepšila, definitivně je pod deku dostal druhý gól, který dal z dálky Jursa, jeho střela byla ještě tečovaná.

V příštím kole Teplice nastoupí v neděli 30. září od 18 hodin proti Jablonci.