FC Baník Ostrava
4. kolo, HET liga,
FC Baník Ostrava FK Teplice
3:3 (0:2)

Branky: 48. de Azevedo (Pazdera), 52. R. Hrubý (Mičola), 70. Mičola (Baroš) – 21. Jan Rezek, 30. Vaněček (Kučera), 90. Fillo (Krob) Karty: 45+3. Mičola (OVA), 64. Šindelář (OVA) – 61. Vondrášek (TEP), 74. Vaněček (TEP)

Vašek (41. Šustr) – Pazdera, Azackij, Šindelář, Sus – Mičola (78. Stáňa), R. Hrubý, Hlinka, de Azevedo – Baroš (C) (85. Panić), Poznar.

Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob – Ljevakovič (C), Kučera – Fillo, Trubač (73. Červenka), Jan Rezek (55. Vošahlík) – Vaněček.

Krásné utkání 4. Kola HET ligy mezi Baníkem Ostrava a Teplicemi skončilo v sobotu odpoledne na vítkovickém stadiónu dělbou bodů. Po divokém průběhu Skláři remizovali se staronováčkem nejvyšší soutěže 3:3, když vyrovnávající branku zařídil v samém závěru Martin Fillo.

Teplice vstoupily do utkání velmi dobře, Baník nepouštěly do žádných příležitostí a samy v 21. minutě udeřily, když Jan Rezek dorazil Vaškem vyražený míč do jeho branky. O devět minut později přidal druhý gól po rohovém kopu Kroba David Vaněček, byla to jeho třetí branka v novém ročníku. V závěru úvodní půle měl Baník dvě dobré šance ke skórování, konto brankáře Grigara ale zůstalo čisté.

Hned zkraje druhého poločasu si ale po de Azevedově hlavičce dal nešťastnou branku Jeřábek. Čtyři minuty na to se hlavičkou prosadil Hrubý a bylo srovnáno. Když pak v 70. minutě Mičola překonal Grigara potřetí, Ostravané rázem vedli. Žlutomodří sice reklamovali ofsajdu, sudí Adrenelanu ale branku uznal. Hosté ze severu Čech se vybičovali k závěrečné snaze o vyrovnání, která byla korunovaná třetí trefou. Po rohovém kopu, který kopal opět Jan Krob, skóroval Fillo.

Zápas Baník – Teplice tak skončil remízou 3:3. V dalším utkání Skláři přivítají v neděli 27. srpna doma Vysočinu Jihlava, hrát se bude od 17 hodin.