ŽK: 42. Vacek - 43. Trubač, 70. Hasil, 79. Kučera, 90. Žitný.
Rozhodčí Klíma - Mokrusch, Pečenka (Švagr).
VAR, AVAR: Kocourek, Hrabovský. Diváci: 897.

Markovič – Kostka, Čihák, Hranáč, Cadu – Jeřábek – Patrák, Vacek (68. Červ), Solil, Rezek (46. Huf, 80. Matějka) – Černý (82. Mareš).

Grigar - Vondrášek, Kučera, Hasil - Hyčka (68. Boljević), Vobecký (68. Ledecký), Trubač, Prošek (53. Kodad) - Fortelný (73. Žitný) - Sejk (73. Succar), Žák.

S velkými absencemi se musel před zápase s Pardubicemi potýkat trenér Jiří Jarošík. Kromě vykartovaného Tijaniho totiž chyběli také Shejbal, Mazuch, Jukl, Mareček a při rozcvičce se krátce před utkání zranil Jan Knapík. Toho nahradil Marek Vobecký a připsal si premiérový start v základní sestavě ve FORTUNA:LIZE.

Na hřišti to však byli žlutomodří, kdo měli první velkou šanci, ze strany postupoval sám na brankáře Prošek, jenže si míč připravil dotekem navíc a následně ho vychytal Markovič. Pak už to ovšem byli domácí, kteří hrozili. Nejprve Čihák trefil tyč, následně Rezek zamířil mimo, ale do třetice už se prosadil kapitán Jeřábek, který po standardní situaci dorazil míč do sítě. Srovnat mohl těsně před poločasem Kučera po rohovém kopu, ale míč šel pouze vedle tyčky.

Po změně stran to byl opět Tomáš Grigar, kdo musel zasahovat, tentokrát proti šanci Solila z velkého úhlu. Následně to zkoušel z hranice vápna po rohu Sejk, ale jeho nedůrazný pokus domácí brankář v pohodě chytil. V 74. minutě už s nadějemi Teplic vypadalo hodně špatně, když Červ vypálil jedovatou ránu zpoza vápna, Grigar ji pouze vyrazil do strany, kde už číhal naběhnutý Kostka, který zvýšil na 2:0. Snížení měl na hlavě po rohovém kopu Vondrášek, jeho hlavička však letěla mimo branu.