Přátelské utkání: Teplice - Ústí nad Labem 1:2 (0:0)

PU2, Letní příprava,
FK Teplice FK Viagem Ústí nad Labem
1:2 (0:0)

Branky: 84. Vondrášek - 54. Leibl, 68. Matějka.

1. poločas: Diviš - Dressler (45. Vondrášek), Ljevakovič, Čmovš, Krob - - Kodeš, Soungole - Rezek, Žitný, Luts - Hora.
Sestava 2. poločas: Diviš - Vondrášek, Kodeš, král Šimeček - Soungole, Trubač - Kodad, Šup, Diaz - Červenka.

Teplický tým odehrál dnes odpoledne v Dubí - Pozorce další přátelské utkání v rámci letní přípravy, tentokrát se utkalo s Ústím nad Labem.

V utkání viděli fanoušci dlouho především urputný boj ve středu hřiště. Během první půle se se tomu vymykal jen pokutový kop po faulu na Procházku, který Diviš zneškodnil. A pak také hezké zpracování a následná střela mimo v podání Patrika Dresslera.

Pozměně stran už se skóre poprvé měnilo, bohužel ve prospěch hostujícího Ústí, když Leibl zužitkoval závaru po rohovém kopu a dotlačil míč do sítě. O čtvrthodiny bylo ještě hůř po tvrdé střele Matějky, která se o tyč odrazila do branky. Hned vzápětí mohl snížit z penalty po faulu na Diaze Červenka, jenže jeho pokus Tvrdoň zlikvidoval. O další dvě minuty později zkoušel přehodit lobem hostujícího brankáře Kodad, ale i tentokrát byl pozorný a vytáhl míč na roh. Další šanci měl po vybídnutí od Kodada Šup, ovšem ani ten se neprosadil. Až v 84. minutě se tepličtí konečně prosadili, centr Vondráška zapadl po teči brankáře až za brankovou čáru a bylo to 1:2.

Utkání jsme vysílali v přímém přenosu ZDE. Příští přátelské utkání čeká na svěřence Daniela Šmejkala v sobotu od 15:00 na hřišti Lokomotiv Leipzig, také tento zápas budeme vysílat na našem YouTube kanále živě.