ŽK: 22. Nový, 32. Kilián, 82. Tregler – 16. Král, 68. Žitný.
Rozhodčí: Příhoda - Dobrovolný, Kříž.

Švenger – Skácel, Tregler, Nitrianský, Nový – Květ (78. Grajciar), Kilián – Fantiš, Matoušek (85. Matoušek), Hlúpik (72. Katidis) – Slepička.

Diviš - Vondrášek, Hošek, Král, Krob - Ljevaković, Kučera - Moulis (72. Trubač), Hora, Žitný (85. Shejbal) - Vaněček.

Nová sezona FORTUNA:LIGY začala pro Teplice v Příbrami. Mužstvo trenéra Daniela Šmejkala uhrálo remízu 1:1. V první půli byli lepší domácí, ve druhé „žlutomodří“. Teplice začaly u Litavky hodně pasivně, domácí měli míč často na kopačkách. Není proto divu, že v 17. minutě šli zaslouženě do vedení. Po faulu Krále, který zatáhl za záchrannou brzdu, kopali z necelých 30 metrů přímý kop. Roman Květ se do míče opřel parádně. Střelu, která měla dostatečnou razanci, brankář „sklářů“ Jakub Diviš zkrotit nedokázal – 1:0!

Až poté hosté ukázali něco směrem dopředu, jejich pokusy ale začínaly být nebezpečné až s přibývajícím časem. Skákavá střela Vondráška se ale neujala, další pokusy obrana Příbrami odvrátila nebo zblokovala. Naopak v samém závěru první půle mohla jít parta kouče Csaplára do dvougólového vedení, unikající Matoušek však zamířil těsně vedle Divišovy tyče.

„Žlutomodrým“ se povedlo brzy po nástupu do druhého poločasu vyrovnat, Patrik Žitný potvrdil svou dobrou jarní formu a překonal po pěkné kombinaci Švengera – 1:1. Hostující celek byl od té chvíle lepší, měl v ofenzivním představení více šancí, jen Žitný mohl skórovat ještě dvakrát.

Na druhé straně podržel Teplice dvěma výbornými reflexivními zákroky Jakub Diviš. Ze hry ale měly více Teplice, až do konce utkání se snažily vstřelit vítězný gól. Nepovedlo se, skóre tak zůstalo do závěrečného okamžiku nerozhodné.

V neděli 29. července hostí Teplice doma od 15 hodin Duklu Praha.