ŽK: 52. Petr, 69. Vaněček, 81. Hora, 87. Hyčka - 25. Čmovš.
Rozhodčí: Machálek - Moláček, Mokrusch.
Diváci: 3192.

Daněk - Juroška, Hofmann, Krejčí, Reinberk (57. Kubala) - Daníček, Janošek (66. Machalík) - Navrátil, Havlík, Petr (57. Kalabiška) - Kuchta.

Diviš - Vondrášek, Čmovš, Král, Krob - Moulis (73. Hyčka), Kučera, Ljevaković, Hora (87. Shejbal) - Trubač (54. Jeřábek) - Vaněček.

Trenér Stanislav Hejkal se napotřetí dočkal s Teplicemi vítězství! V 12. kole FORTUNA:LIGY „skláři“ vyhráli v Uherském Hradišti nad Slováckem 2:0, když už v 1. minutě skóroval Vaněček, v 32. minutě přidal druhý gól Krob.

Vstup do utkání měli Tepličtí parádní. Centr zprava přetavil v úvodní minutě v branku David Vaněček, když byl u míče dříve než domácí brankář Daněk. Brzká branka hostům pochopitelně pomohla, uklidnili se a na rozdíl od domácích měli trumfy v kapse. Slovácko, které vedl nový kouč Petr Vlachovský, působilo bezradně a nervózně. Po půlhodině hry se prodral do vápna Hora. Jeho střela se ještě neujala, ale Krobova dorážka ano – 2:0 pro „žlutomodré“! Těsně před přestávkou se vyznamenal brankář Jakub Diviš, díky kterému šli hosté do kabiny s dvoubrankovým náskokem.

Další klíčový moment bojovného duelu přišel pár minut po přestávce. Po ztrátě Teplic fauloval před vápnem stoper Pavel Čmovš, který už z první půle měl na svém kontě žlutou kartu. Po druhém žlutém kartonku tak musel předčasně do sprchy a Teplice zbytek utkání dohrávaly v 9 hráčích v poli. Svou úlohu ale zvládly bezvadně, domácí fotbalisty nepustily do vážné šance. Naopak mohly samy zvýšit, Vaněček trefil tyčku a Ljevaković Daňka nepřeloboval.

Slovácko – Teplice 0:2! V pátek 26. října hrají „skláři“ na Stínadlech od 18 hodin proti Baníku Ostrava. Přijďte fandit!