Branky: 21. Kozák, 25. Kanga (pen.), 41. Kozák.
Rozhodčí: Hocek - Šimáček, Poživil.
Hráno s omezeným počtem diváků.

Heča – Sáček, Hancko, Costa, M. Frýdek – L. Krejčí (63. Trávník) – Hložek (46. Vindheim), Dočkal (70. Karabec), Kanga, Moberg Karlsson (46. Hanousek) – Kozák (79. Tetteh).

Grigar – Vondrášek, Mareček, Čmovš, Hýbl (82. Paradin) – Žitný (77. Radosta), Nazarov, Kučera, Trubač (64. D. Černý) – J. Mareš (64. Moulis), Řezníček.

V 27. kole FORTUNA:LIGY Teplice na Letné nepřekvapily, rozjeté Spartě podlehly 0:3. Výsledek se zrodil už v první půli, ve druhém poločase už žádný gól nepadl.

Teplický trenér Stanislav Hejkal poslal do hry Marečka, na stoperu nastoupil místo vykartovaného Kodeše. Zraněného Knapíka pak nahradil Nazarov, od začátku hrál opět Kučera.

Sparta šla do utkání posilněna výhrou v Karviné, kde skvěle zvládla druhou půli. Na hřišti bylo znát, že na rozdíl od hostů má velké sebevědomí a už od začátku měla převahu. Na gól ale Letenští čekali do 21. minuty, kdy se po několika hrubkách ve defenzivě Severočechů prosadil útočník Sparty Libor Kozák. O dvě minuty později přišla další chyba, konkrétně ztráta Marečka. Kanga ještě Grigara nepřekonal, ale následný průnik aktivního Kozáka zastavil brankář “žlutomodrých” faulem, který rozhodčí Hocek musel ocenit pokutovým kopem. Kanga si postavil míč a bez problémů skóre navýšil na dvoubrankový rozdíl. Tepličtí nestíhali a valila se na ně jedna pohroma za druhou. Čtyři minuty před přestávkou to byl opět Kozák,který nadvakrát překonal Grigara, tentokrát v hodně krkolomné pozici.

Po obrátce už žádná branka nepadla. Domácí tým polevil ve svém tempu a usilovnosti, “skláři” neměli zbraně, aby dokázali utkání zdramatizovat. Tomáš Grigar měl přesto práci, musel řešit několik ošemetných situací.

V neděli od 17 hodin hrají Teplice doma s Jabloncem.