AC Sparta Praha
25. kolo, FORTUNA:LIGA,
AC Sparta Praha FK Teplice
7:2 (4:1)

Branky: 3. Hložek, 13., 24. a 29. z pen. Krejčí ml., 53. Knapík vl., 60. Polidar, 61. Wiesner - 21. Jukl.
ŽK: 28. Jukl.
Rozhodčí: Machálek - Horák, Kubr (Machač).
VAR, AVAR: Klíma, Mokrusch.

Nita – Sáček, Vitík, O. Čelůstka (75. Vindheim), Polidar – Pavelka, Ladislav Krejčí ml. (66. Trávník) – Wiesner, Dočkal (60. Karabec), Plavšić (60. Moberg Karlsson) – Hložek (66. Novotný).

Němeček (46. Grigar) - Hyčka (38. Černý), Mazuch (38. Gabriel), Knapík, Droehnle - Jukl, Mareček (85. Ljevaković) - Kodad, Kučera (71. Žitný), Moulis - Vukadinović.

Teplický tým si na Spartu přivezl rozsáhlou marodku, chyběli kvůli zranění Heidenreich, Shejbal, Mareš, Vondrášek, Macej, Řezníček a Radosta, kvůli dohodě klubů pak Čtvrtečka a Fortelný.

Už vstup do utkání byl ze strany Teplic hrůzustrašný, ve třetí minutě otevřel skóre Hložek a ve třinácté načal svůj gólový účet Ladislav Krejčí mladší. Po dvaceti minutách hry sice dokázal snížit Jukl, jenže pak zkompletoval Krejčí hattrick a bylo to po poločase 4:1.

I druhý poločas se bohužel nesl v podobném duchu, nejprve si srazil Knapík srazil míč do vlastní sítě před Hložkem a vzápětí tepličtí hráči dvakrát inkasovali v rozmezí minuty z kopačky Polidara a Wiesnera. Deset minut před koncem dokázal alespoň snížit Patrik Žitný pěknou střelou z hranice vápna. I tak si však ze Sparty veze teplický tým vysokou prohru.