Karty: 32. Kučera (TEP), 52. Ljevakovič (TEP), 77. Fillo (TEP) – 50. Tetteh (BOH), 58. Kocič (BOH).
Rozhodčí: O. Pechanec – Z. Arnošt, J. Kubr (O. Ginzel).
Diváci: 4139.

Grigar – Krob, Jeřábek, Král, Vondrášek – Hyčka (62. Vošahlík), Ljevakovič (C), Kučera, Jan Rezek (75. Trubač), Fillo – Vaněček.

Bohemians Praha 1905

Fryšták – Kocič, Šmíd, Hůlka, M. Dostál – Bartek, M. Hašek, Jindřišek (C), Nečas (88. Mašek), Reiter (79. Vaníček) – Tetteh.

V 7. kole HET ligy se v AGC Aréně na Stínadlech body dělily. Teplice remizovaly s Bohemians Praha 1905 0:0, po brance toužící diváci se jí nedočkali, žlutomodří tak po porážce ve Zlíně ztratili i doma s klokany, přestože byli výrazně lepším celkem.

Při karetní absenci Šušnjara hrála stoperská dvojice ve složení Král – Jeřábek, na kraji zálohy dostal poprvé příležitost Hyčka. Právě ten byl u dvou hodně zajímavých příležitostí domácích první půle. Poprvé předvedl výborný driblink, bohužel ho ale zastavila defenziva Pražanů. Podruhé hlavičkoval snaživě, ale pouze do gólmana Fryštáka. Bohemka nepřevedla v prvním poločase vůbec nic, žádnou šanci si na Stínadlech nevytvořila.

Tlak Teplic byl ve druhé půli zřetelný, největší šanci měl pár minut po jejím začátku Vaněček, hlavičkoval pouze do břevna. Také hosté se mohli radovat, Grigar se ale proti Reiterově hlavičce vypnul k parádnímu zákroku. Skláři bojovali ze všech sil, další tutovku si ale už nevytvořili, dvě utkání za sebou proto zůstávají bez vstřelené branky.