Rozhodčí: Radina - Hájek, Vodrážka (Nehasil).
Diváci: 2107.

Grigar - Vondrášek (46. Chaloupek), Tijani, Shejbal - Hyčka, Nsunzu (84. Boljević), Trubač, Kodad - Fortelný (64. Žitný) - Ledecký (59. Žák), Sejk.

FK Jablonec

Hanuš – Štěpánek, Martinec, Zelený, Surzyn – Hübschman – Černák (70. Pilař), Kratochvíl (89. Pleštil), Kubista, Malínský (70. Houska) – Silný (59. Ikaunieks).

Teplický tým ve 3. kole nadstavbové části přivítal na domácí půdě Jablonec. Žlutomodří se i nadále sice potýkali s rozsáhlou marodkou, ale do sestavy se vrátili alespoň Daniel Trubač a Jan Fortelný.

laHned v úvodu utkání měl obrovskou příležitost Václav Sejk, ale jeho příležitost dokázal vytěsnit hostující brankář. Po odraženém míči poslal střelu Daniel Trubač svůj pokus mimo. Na druhé straně musel opět skvěle zachránit Teplice Tomáš Grigar, který vykopl míč při šanci Jablonce. Krátký už byl na střelu Vojtěcha Kubisty. Ten svůj pokus otřel o nohu Shejbala a ten zapadl do šibenice domácí branky. Domácí chtěli do poločasu srovnal, jenže hlavička Sejka byla nedůrazná a když Ledecký vrátil míč před branku opět Sejkovi v nastaveném času, tak ten trefil jen vybíhajícího brankáře.

Po změně stran už nevyběhl na hrací plochu Tomáš Vondrášek, který se při závěrečné akci první půle zranil a nahradil ho Štěpán Chaloupek. Jenže první šanci měli opět hosté, když Černák z dálky trefil břevno. Následně musel Grigar zlikvidovat šanci Kratochvíla. V 61. minutě už byl domácí brankář překonaný, ale tentokrát se skvěle vrátil Shejbal a nabrankové čáře zamezil jasnému gólu. Obrovskou šanci na srovnání měl střídající Žák, kterému míč na hranici vápna připravil další čestvý hráč Patrik Žitný. Jenže teplický útočník poslal míč těsně vedle. Teplický tým tak podlehl Jablonci 0:1 a udělal bohužel velký krok směrem k barážovému duelu po skončení nadstavbové části.