8.kolo | 1.9.2019 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - MFK Karviná
0:0

Teplice - Karviná 0:0

01.09.2019 | Redakce

Jen bezbrankovou remízou skončilo nedělní utkání Teplic s Karvinou, které bylo soubojem celků ze dna tabulky FORTUNA:LIGY. Bojovný duel nenabídl v lijáku příliš fotbalové krásy. Domácí si sice zvláště ve druhé půli díky tlaku vytvářeli šance, s jejich proměňováním ale jsou dlouhodobě na štíru.

Komentář

Teplice do utkání nastoupily bez Jakuba Hory, který podle vyjádření klubového sportovního ředitele Štěpána Vachouška vinou vyjednávání o přesunu do pražského Edenu nemá nastavenou hlavu na to, aby mohl oblékat dres sklářů.

Největší šance první půle přišla ve 38. minutě, kdy Tomáš Grigar vyhlavičkoval míč pouze k Markovi Janečkovi. Ten však odkrytou branku Teplic nezacílil. Žlutomodří ve vyrovnaném prvním poločase tutovky neměly.

Po obrátce diváci viděli hru na jednu branku, na tu Karvinskou. Na Hrdličku pálili Ljevaković i Žitný. Velké šance zahodili i Mareš a Royo.

Závěr zápasu pokazila nervozita, která se na hřiště vloudila i vinou nepřesných výroků tria rozhodčích. Po konci utkání dostal červenou kartu za protesty trenér domácích Stanislav Hejkal.

Po reprezentační přestávce se FK Teplice vypraví do Liberce.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů