Branky: 20. Macej, 35. Mareš - 67. Herc, 81. Tavares.
ŽK: 56. Qose, 77. Dramé. Rozhodčí: Lerch - Hock, Antoníček (Matějíček).
VAR, AVAR: Petřík, Mokrusch.

Grigar - Vondrášek, Gabriel, Mazuch, Hyčka - Kučera (79. Mareček), Jukl - Macej (46. Černý), Trubač (73. Žitný), Moulis - Mareš (79. Řezníček).

MFK Karviná

Ciupa – Jursa, Santos, Dramé, Kokovas (46. Bartošák) – Mangabeira (46. Herc) – Čmelík, Qose, Smrž (73. Tavares), Mikuš (46. Haša) – Ostrák (90. Šindelář).

I přes páteční sněhovou nadílku bylo hřiště na Stínadlech v sobotu připravené na ligové utkání mezi domácími Teplicemi a hostující Karvinou. Trenér Radim Kučera udělal v sestavě tři změny, poprvé po zranění nastoupil v základní sestavě Alois Hyčka, který se postavil na levý kraj obrany, premiéru v základní sestavě v lize si odbyl Martin Macej.

Tepličtí vstoupili do zápasu dobře a bylo vidět, že si chtěji připsat své první jarní body. Ve dvanácté minutě trefil Pavel Moulis z dobré pozice tyč hostující branky. O chvilku později putoval míč po ose Hyčka - Moulis - Trubač až se dostal na malé vápno k Martinu Macejovi a ten jej uklidil do branky, dosáhl tak své premiérové ligové branky. Na 35. minutu si nechal fobalovou lahůdku Jakub Mareš, napřáhl kousek za vápnem a svou pravačkou přesně vymetl šibenici, na ukazateli skóre tak svítili 2:0 pro domácí. Tento stav vydržel až do poločasu a to i přestože mohl na druhé straně snížit Qose.

Po změně stran udělal hostující trenérský štáb hned tři změny a Karviná se přeci jen zvedla. Z jejich aktivnějšího pojetí hry pak navíc resultovalo snížení střídajícího Herce. Vzápětí mohl dvoubrankové vedení vrátit na stranu Teplic Trubač, ale jeho skákavou ránu Ciupa s problémy zkrotil. Aby toho pro Teplické nebylo málo, tak deset minut před koncem nezkrotil Grigar nástřel hostujícího Čmelíka a míč dokázal dopravit do branky Tavares. Žlutomodří tak skvěle rozehraný zápas nedokázai dotáhnout do vítězství a s Karvinou jen remizovali 2:2.