Diváci: 1187.

Grigar - Vondrášek, Čmovš, Král, Krob - Hora, Soungole, Kučera, Hyčka (75. Luts) - Trubač (88. Hošek) - Vaněček (72. Červenka).

FC Slovan Liberec

Nguyen - Koscelník, Karafiát, Kacharaba, Hybš - Breite, Mara (46. Pázler) - Pešek, Dorley (78. Malinský), Potočný - Aarons (70. Oršula).

Tak tohle vítězství Teplice potřebovaly! V 17. kole FORUTNA:LIGY doma porazily Slovan Liberec 1:0, jedinou branku zápasu dával už ve 3. minutě Jakub Hora, který tak stylově oslavil narození své dcerky Sofinky.

Trenér Stanislav Hejkal udělal několik změn v základní sestavě. Některé byly vynucené kvůli karetnímu trestu Jeřábka a Jindráčka.

„Skláři“ začali aktivně a už ve 3. minutě rozjásal promrzlá Stínadla Hora, který udělal kličku brankáři Slovanu Nguyenovi, a domácí vedli.

I poté byli Tepličtí aktivnějším celkem a měli i další šance. Zvýšení náskoku se ale fandové žlutomodrých nedočkali ani po šancích, z nichž tu největší měl Trubač. Pálil ale těsně mimo. Na druhé straně byl pozorný Tomáš Grigar, který tentokrát dostal v brance domácího celku přednost před Divišem.

Liberec ani ve druhém poločase nebyl natolik aktivní, aby si zasloužil vyrovnat. Naopak to byli hráči FK Teplice, kteří měli ke druhému úspěchu blíže. Neujala se Kučerova a Horova hlavička, Krobova rána a ani Hyčkův pokus z úhlu. 20 minut před koncem měl největší šancí Liberce Pázler, Grigar byl ale pozorný. Když pak v závěru utkání nezvýšil ani střídající Luts, skončil zápas nejtěsnějším vítězstvím Teplic.