Branky: 19. Žitný - 24. Zmrhal, 48. Ladra, 85. Škoda.
ŽK: 29. Čtvrtečka, 61. Droehnle - 89. Škoda.
Rozhodčí: Dubravský, Mokrusch, Melichar (Szikszay).
Hráno bez diváků.

Čtvrtečka - Hyčka (80. Černý), Gabriel (90. Ljevaković), Knapík, Droehnle - Kodad, Kučera, Trubač (75. Fortelný), Moulis (80. Radosta) - Žitný - Vukadinović.

FK Mladá Boleslav

Šeda - Douděra, Ja. Klíma, Takács, Preisler - Ladra, Dancák, Matějovský (90. Budinský), Zmrhal - Škoda, Ji. Klíma (76. Drchal).

Teplický tým podruhé během jednoho týdne vyzval na domácí půdě Mladou Boleslav. Trenér Radim Kučera už pro tento zápas mohl počítat s uzdravenými Kučerou, Radostou a Fortelným, i když dva posledně jmenovaní usedli jen na lavičku náhradníků. Naopak pro karty musel toto utkání vynechat Robert Jukl.

Na Stínadlech se od začátku hrálo opatrnější utkání než ve středu, první šanci si připsali domácí, když Vukadinović po rychlém brejku místo přihrávky na Trubače volil jen propagační ránu z úhlu. Několik málo přítomných na teplickém stadionu zahučelo po střele Patrika Žitného zpoza vápna v 16. minutě, ale míč těsně minul levou tyč. Svá mířidla už Žitný lépe seřídil o tři minuty později, na zadní tyči akrobaticky usměrnil centr Knapíka pod Šedou do branky a žlutomodří vedli. Bohužel vedení natrvalo dlouho, Dancák ve 24. minutě vysunul do vápna Zmrhala a ten křižnou střelou překonal Čtvrtečku. Složitý závar pak hasila hostující obrana ve vápně po půlhodině hry po rohovém kopu Trubače, ale Teplice nedokázaly míč dotlačit do sítě.

Po změně stran ale brzy přišla obrovská komplikace pro domácí tým, Ladra z levé strany odcentroval a našel na malém vápně osamoceného Klímu, který z blízka uklidil hlavou míč do sítě. Boleslav dokonce mohla zvýšit, když Klímovu hlavičku po rohovém kopu vytáhl na břevno Čtvrtečka. Na druhé straně naopak tepličtí hráči sehráli signál po přímém kopu, Moulis se tak dostal ke střele z vápna, kterou ovšem dokázala obrana zblokovat. Po dalším rohovém kopu v 71. minutě to opět hořelo na straně Teplic, tentokrát Dancák trefil opět břevno. V 85. minutě pak ale dokázal pojistit vedení hostujícího týmu dorážející Škoda, Boleslav tak dokázala porazit Teplice 3:1 a přeskočila je tak v tabulce.