Branky: 51. Klíma, 63. Cadu, 79. Kaloč, 83. Boula, 90+4. Lischka.
Rozhodčí: Berka - Vlček, Šimáček (Ulrich).
Diváci: 2563.

Grigar - Hyčka, Knapík (77. Chaloupek), Mićević, Hybš (69. Radosta) - Urbanec, Kučera, Mareček (84. Čičovský), Kodad (84. Procházka) - Trubač - Vachoušek (69. Sy).

FC Baník Ostrava

Laštůvka – Juroška, Pojezný, Lischka, Šehić – Kaloč – Mišković (69. Boula), Cadu (86. Jaroň), Buchta (39. Kuzmanović), Plavšić (86. Šín) – Klíma (69. Tijani).

Teplický kouč Jiří Jarošík musel do zápasu s Ostravou vyslat na hrot útoku mladého Tadeáše Vachouška, ze sestavy totiž vypadli oba nejlepší střelci mužstva. Abu Gning chyběl pro čtyři žluté karty a Filipa Žáka vyřadilo svalové zranění.

Před samotným zápasem pogratulovali Pavel Sedlbauer a Rudolf Řepka ke čtyřicátým narozeninám Tomáši Grigarovi a právě ten se musel zaskvět v 5. minutě proti Šehićovi, kterého skvěle vychytal. V dresu Teplice se dostal k zakončení v 18. minutě Trubač, jenže ani nadvakrát na Laštůvka nevyzrál. Pak fanoušci dlouho větší šanci neviděli, až tři minuty před přestávkou to zkusil z rohu vápna Kodad, ovšem mířil těsně vedle.

Po změně stran se brzy dostal Baník do vedení, když Cadu našel Klímu, který z první tyče dokázal skórovat. Pak se teplický tým vrhl do útoku, po centru Hyčky chyběl kousek Vachouškovi, aby dokázal míč usměrnit do sítě. Následně to zkoušel z hranice vápna přízemní střelou Trubač, ale Laštůvka byl na svém místě. Jenže gól přišel na druhé straně, když z ojedinělého brejku dokázal Baník zvýšit vedení, Klíma našel mezi obránci Cadua a ten zvýšil. Aby toho nebylo málo, tak navíc ze hřiště odkulhali ve druhém poločase zranění Hybš a Knapík. Demolici domácího týmu dokončil v 79. minutě Kaloč, který tečovanou střelou z dálky zvýšil na 3:0 pro hostující Baník, a hned vzápětí po tom po rychlém brejku také Boula gólem na 4:0. V nastavení pak navíc ještě Baník zvýšil na 5:0 zásluhou Lischky.