ŽK: 72. Dramé, 83. Mareček - 15. Schranz, 65. Traore, 90. Olayinka.
Rozhodčí: Klíma - Nádvorník, Machač (Kvítek).
Diváci: 10 053.

Grigar - Hora, Chaloupek, Mićević (75. Žák) - Hyčka, Mareček, Dramé, Urbanec - Trubač - Vachoušek (79. Pleštil), Gning.

SK Slavia Praha

Kolář – Pech (36. Hronek), Ogbu, Santos, D. Jurásek – Traoré (72. Holeš), Provod (46. M. Jurásek) – Olayinka, Schranz (46. Tecl), Ewerton (36. Zafeiris) – Van Buren.

Teplický tým nastoupil proti Slavii v sestavě s Jakubem Horou z B mužstva, který musel vyztužit obranu při četných absencích způsobených kartami a zraněními. Naopak z marodky se vrátil Filip Žák, který usedl alespoň na lavičku.

Teplický tým vletěl do zápasu jako hurikán, když už ve třetí minutě unikl obraně vedoucího celku FORTUNA:LIGY Tadeáš Vachoušek a stejně jako ve Zlíně si počínal suverénně. Od úvodu zápasu tak žlutomodří vedli 1:0. Hosté mohli srovnat po dvanácti minutách, kdy Traore trefil tyč. Hned vzápětí se domácí fanoušci dožadovali pokutového kopu po ruce stopera Ogbu. Ovšem podle rozhodčího Klímy jeho ruku trefil míč po odrazu od nohy, což není dle momentálního výkladu pravidel hodnoceno jako penalta.

Po změně stran domácí opět zahrozili Vachouškem v 56. minutě, jenže hned vzápětí se kopala penalta pro Slaví na druhé straně. Výborný Grigar ji však zneškodnil. Vyrovnání Slavie tak přišlo až čtvrthodiny před koncem po dalším pokutovém kopu, který tentokrát zahrával Stanislav Tecl a proměnil. Grigar se však zaskvěl o tři minuty později, kdy zneškodnil nejdříve šanci van Burena a následně také Hronka. Zápas tak skončil výsledkem 1:1 a cennou remízou pro domácí celek.