Branky: 6. Balaj, 16. Fillo z pen. - 60. Vachoušek.
Rozhodčí: Nehasil - Hrabovský, Dohnálek (Volek).
Diváci:

FC Zlín

Rakovan – Cedidla, Simerský, Procházka, Bartošák (52. Fantiš) – Hlinka, Janetzký (90. Didiba) – Fillo (83. Vukadinović), Hrubý, Čanturišvili – Balaj (83. Kovinić).

Grigar - Hyčka (46. Kodad), Knapík (72. Chaloupek), Mićević, Hybš - Sy, Kučera, Čičovský (46. Vachoušek), Urbanec (83. Dramé) - Trubač - Gning.

Zdecimovaný teplický tým ještě před utkáním ve Zlíně poznamenala další absence, vypadl totiž ze sestavy nemocný Lukáš Mareček, do sestavy se naopak oproti minulým zápasům vrátil Abdallah Gning po odpykání karetního trestu.

V utkání však jakoby tepličtí hráči navázali na konec posledního duelu s Baníkem, když už v 5. minutě nacentroval Bartoška z levé strany, Janetzký trefil hlavou břevno a odražený míč vrátil do sítě Balaj. V 15. minutě navíc bylo ještě hůř, po centru Filla trefil nejprve Balaj tyč, následně z dorážky rovněž Janetzký a na závěr úplně zbytečně fauloval na rohu vápna Hyčka Hrubého a kopala se penalta. Tu bez problémů proměnil Martin Fillo. Pak sice optickou převahu na hřišti a větší držení míče měli žlutomodrý, jenže do domácího vápna se stále nemohli dostat. Naopak Zlín byl ze svých brejků nebezpečný, ovšem třetí gól přidat do poločasu nedokázal.

Po změně stran vyslal Jiří Jarošík do hry Kodada s Vachouškem místo Hyčky s Čičovským. Svěřenci Jiřího Jarošíka na hřišti ve druhém poločase dominovali. Jenže šance stále nepřicházely. Až po hodině hry obral Tadeáš Vachoušek o míč Procházku a svůj úniku zkušeně proměnil, vykřesal tak bodovou naději pro teplický tým. I nadále obléhali tepličtí hráči domácí hráz, která se postupně posouvala blíže a blíže vlastní brance. Vytoužená vyrovnávací branka však nepřišla a zápas tak skončil prohrou 1:2.