/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1959/60 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1959/60 - tabulky


muži A

2. liga

Skupina A

doma venku
1. TJ SONP Kladno 26 19 4 3 95:32 42 1:2 0:5
2. TJ Dynamo Karlovy Vary 26 14 4 8 52:46 32 1:0 0:1
3. TJ Spartak LZ Plzeň 26 13 5 8 54:40 31 1:1 0:4
4. TJ Spartak Ústí nad Labem 26 11 8 7 44:32 30 1:1 1:0
5. TJ Tatran Teplice 26 10 8 8 41:31 28
6. TJ Spartak Motorlet Praha 26 11 6 9 45:46 28 2:1 1:1
7. TJ Kovostroj Děčín 26 9 6 11 47:44 24 3:0 0:3
8. TJ Slovan Liberec 26 7 10 9 31:37 24 0:0 0:3
9. TJ Spartak Čelákovice 26 11 2 13 44:62 24 4:0 0:1
10. TJ Baník Most 26 8 7 11 49:54 23 0:0 2:2
11. TJ Dynamo Kutná Hora 26 10 2 14 36:59 22 5:0 1:3
12. TJ Dynamo České Budějovice 26 7 7 12 48:55 21 3:0 0:0
13. TJ Jiskra Úpice 26 4 11 11 27:45 19 4:0 2:2
14. TJ Dynamo Praha B 26 4 8 14 26:56 16 5:0 4:1

muži B

I.A třída

doma venku
1. TJ VJŠ Jirkov 26 17 2 7 73:44 36 1:6 0:4
2. TJ Baník DPG Hrdlovka 26 13 8 5 54:26 34 3:1 1:4
3. TJ Lokomotiva Bílina 26 16 2 8 55:35 34 3:2 1:3
4. TJ Baník Trnovany 26 13 3 10 53:42 29 3:1 0:7
5. TJ Jiskra Lovosice 26 13 2 11 62:54 28 5:1 0:3
6. TJ Baník Duchcov 26 12 3 11 65:60 27 5:1 1:7
7. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 12 3 11 71:67 27 1:2 2:4
8. TJ Lokomotiva Louny 26 11 3 12 56:58 25 2:1 0:4
9. TJ Slovan Chabařovice 26 11 2 13 48:58 24 1:3 3:0
10. TJ Slavoj Žatec 26 9 5 12 51:66 23 1:2 1:4
11. TJ VČSA Ervěnice 26 9 4 13 44:53 22 3:4 2:2
12. TJ Jiskra Neštěmice 26 9 3 14 46:52 21 1:1 1:0
13. TJ Tatran Teplice B 26 9 2 15 44:68 20
14. TJ Spartak Ústí nad Labem B 26 5 4 17 25:65 14 0:1 3:0

dorost A

Oblastní dorostenecká soutěž

Skupina A

doma venku
1. VTJ Dukla Praha 18 16 1 1 96:10 33 0:9 ?
2. TJ Spartak Ústí nad Labem 18 8 7 3 51:26 23 2:0 0:6
3. TJ Spartak Aritma Vokovice 18 10 3 5 42:26 23 3:2 ?
4. TJ Tatran Teplice 18 10 2 6 40:35 22
5. TJ Baník Sokolov 18 9 2 7 44:48 20 5:1 2:3
6. TJ Spartak Slaný 18 8 1 9 35:42 17 ? ?
7. TJ Baník Trnovany 18 5 5 8 34:46 15 ? 1:2
8. TJ Jiskra Nové Sedlo 18 4 4 10 24:54 12 5:0 ?
9. TJ Jiskra SZ Litvínov 18 4 3 11 26:61 11 ? 2:1
10. TJ Lokomotiva Cheb 18 2 0 16 19:63 4 5:1 ?

dorost B

II. třída dorostu

Skupina B

Údaje nezjištěny.


dorost C

Okresní přebor dorostu

doma venku
1. TJ Tatran Teplice C 14 10 1 3 50:19 21
2. TJ Baník Trnovany B 14 8 4 2 38:21 20 ? ?
3. TJ Dynamo Teplice 14 6 5 3 27:16 17 ? ?
4. TJ Baník Krupka 14 7 2 5 40:30 16 ? ?
5. TJ Baník Proboštov 14 7 2 5 33:27 16 ? ?
6. TJ Baník Modlany 14 6 3 5 29:34 15 ? ?
7. TJ Spartak Bohosudov 14 2 1 11 13:46 5 ? ?
8. TJ Lokomotiva Teplice 14 1 0 13 6:43 2 ? ?

žáci A

Okresní přebor žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Baník Trnovany 18 14 4 0 77:10 32 ? ?
2. TJ Tatran Teplice 18 15 2 1 101:15 32
3. TJ Lokomotiva Teplice 18 10 2 6 53:40 22 ? ?
4. TJ Jiskra Košťany 18 8 3 7 53:32 19 ? ?
5. TJ Tatran Sobědruhy 18 9 0 9 50:44 18 ? ?
6. TJ Jiskra Horská Bystřice 18 8 1 9 26:40 17 ? ?
7. TJ Spartak Bohosudov 18 8 0 10 43:41 16 ? ?
8. TJ Baník Proboštov 18 6 2 10 23:67 14 ? ?
9. TJ Tatran Novosedlice 18 5 0 13 23:67 10 ? ?
10. TJ Baník Modlany 18 0 0 18 9:102 0 ? ?

Rozhodující utkání o vítěze skupiny

TJ Baník Trnovany – TJ Tatran Teplice 6:1


žáci B

Okresní přebor žáků

Skupina A

Údaje nezjištěny.