/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1960/61 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1960/61 - tabulky


muži A

2. liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Spartak LZ Plzeň 22 15 5 2 59:24 35 1:4 1:1
2. TJ Kovostroj Děčín 22 13 2 7 51:45 28 3:1 0:1
3. TJ Slovan Teplice 22 11 4 7 33:27 26
4. TJ Spartak Ústí nad Labem 22 10 4 8 41:32 24 1:0 1:3
5. VTJ Dukla Tábor 22 10 4 8 34:27 24 1:1 0:3
6. TJ Spartak Motorlet Praha 22 8 7 7 52:38 23 1:0 2:0
7. TJ Dynamo České Budějovice 22 8 3 11 37:44 19 2:0 1:3
8. TJ Slovan Liberec 22 8 3 11 37:45 19 4:1 0:1
9. TJ Baník Most 22 8 3 11 43:44 19 2:1 2:3
10. TJ Spartak Kbely 22 7 4 11 40:62 18 5:1 0:0
11. TJ Dynamo Karlovy Vary 22 4 7 11 24:42 15 2:1 1:0
12. TJ Slavoj České Budějovice 22 4 6 12 28:49 14 0:0 3:2

Československý pohár

1. kolo: TJ Tatran Teplice – TJ Baník Most 5:0
2. kolo: TJ Kovostroj Děčín – TJ Tatran Teplice 2:1

muži B

I. třída

Skupina B

doma venku
1. TJ Baník Lom 22 17 4 1 65:23 38 3:3 0:2
2. TJ Baník Dolní Jiřetín 22 13 5 4 60:35 31 1:1 2:1
3. TJ Slovan Teplice B 22 13 5 4 57:44 31
4. TJ Slavoj Žatec 22 11 3 8 55:35 25 3:1 2:2
5. TJ VČSA Ervěnice 22 9 7 6 44:47 25 4:2 1:0
6. TJ Lokomotiva Louny 22 11 1 10 66:44 23 2:1 1:6
7. TJ Baník Pozorka 22 10 2 10 47:48 22 3:2 3:0
8. TJ Sokol Postoloprty 22 9 0 13 43:53 18 3:2 2:5
9. TJ Jiskra Vejprty 22 5 5 12 49:67 15 6:1 2:8
10. TJ Baník Duchcov 22 5 5 12 40:64 15 1:1 6:2
11. VTJ Dukla Podbořany 22 5 1 16 35:67 11 4:1 3:2
12. TJ Spartak Klášterec nad Ohří 22 3 4 15 26:60 10 4:0 1:1

dorost A

Oblastní dorostenecká soutěž

Skupina A

doma venku
1. TJ Spartak Ústí nad Labem 18 14 2 2 45:14 30 1:0 0:1
2. TJ Dynamo Praha 18 14 1 3 51:13 29 0:1 1:2
3. TJ Spartak Praha Sokolovo 18 12 4 2 46:15 28 2:1 0:1
4. TJ Slovan Teplice 18 9 3 6 26:19 21
5. TJ Spartak Aritma Vokovice 18 9 2 7 37:27 20 4:2 0:2
6. TJ ČKD Slaný 18 5 2 11 19:31 12 1:0 0:0
7. TJ Baník Sokolov 18 4 4 10 21:41 12 1:1 3:0
8. TJ Letná Plzeň 18 4 4 10 17:40 12 0:4 0:0
9. TJ Baník Kladno 18 3 3 12 20:35 9 3:0 3:2
10. TJ Lokomotiva Plzeň 18 2 3 13 15:62 7 4:1 3:1

dorost B

I. třída dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ VTŽ Chomutov 18 13 5 0 52:16 31 ? ?
2. TJ Slovan Teplice B 18 12 2 4 54:26 26
3. TJ VJŠ Jirkov 18 10 2 6 48:32 22 2:0 ?
4. TJ Slovan Chabařovice 18 9 1 8 39:33 19 6:0 1:3
5. TJ Tatran Kadaň 18 8 2 8 38:48 18 ? 2:3
6. TJ Baník Kopisty 18 6 4 8 40:41 16 5:0 2:2
7. TJ Baník Pozorka 18 6 3 9 34:44 15 4:1 ?
8. TJ Slavoj Žatec 18 4 6 8 28:34 14 2:1 ?
9. TJ Lokomotiva Louny 18 3 4 11 28:49 10 5:3 ?
10. TJ Baník Most B 18 3 3 12 19:57 9 3:1 ?

dorost C

Okresní přebor dorostu

Údaje nezjištěny.

V průběhu podzimní části byl dorost TJ Tatran Teplice C odhlášen ze soutěže.


žáci A

Okresní přebor žáků

Skupina D

Údaje nezjištěny.

Finálová skupina

Zjištěné výsledky:

TJ Slovan Teplice - TJ Lokomotiva Bílina 2:2, 3:8

TJ Slovan Teplice - TJ Tatran Novosedlice 0:0, 3:0

TJ Slovan Teplice - TJ Baník Duchcov 4:1, 3:0

Ostatní údaje nezjištěny.


žáci B

Okresní přebor žáků

Skupina C

Údaje nezjištěny.