/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1961/62 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1961/62 - tabulky


muži A

2. liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Dynamo Praha 22 16 4 2 69:18 36 1:3 2:7
2. TJ Spartak Ústí nad Labem 22 11 5 6 31:27 27 2:2 0:1
3. TJ Kovostroj Děčín 22 10 6 6 44:30 26 0:0 3:3
4. TJ Dynamo České Budějovice 22 11 4 7 31:31 26 1:1 2:3
5. TJ Slavoj Žižkov 22 6 10 6 33:32 22 2:0 2:2
6. TJ Spartak Čelákovice 22 7 7 8 39:42 21 1:1 1:1
7. TJ Slovan Teplice 22 6 9 7 28:33 21
8. TJ Slovan Liberec 22 8 4 10 35:40 20 0:2 2:2
9. TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 22 7 6 9 30:39 20 0:2 0:0
10. VTJ Dukla Tachov 22 8 2 12 33:39 18 2:0 1:0
11. TJ Chemička Ústí nad Labem 22 6 4 12 31:53 16 0:1 2:1
12. VTJ Dukla Tábor 22 3 5 14 22:42 11 2:0 2:1

Československý pohár

1. kolo: TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Ústí nad Labem 3:2
2. kolo: TJ Slovan Teplice – VTJ Dukla Tábor B 3:2
3. kolo: TJ Slovan Teplice – TJ Spartak Meopta Košíře 0:1

muži B

I. třída

Skupina A

doma venku
1. TJ Spartak Roudnice nad Labem 22 16 3 3 53:19 35 0:0 1:2
2. TJ Slovan Teplice B 22 13 2 7 45:34 28
3. TJ Slavoj Třebenice 22 10 4 8 44:36 24 1:0 1:4
4. TJ SCHZ Lovosice 22 9 5 8 44:41 23 2:1 1:2
5. TJ Slovan Chabařovice 22 8 6 8 44:39 22 1:0 3:1
6. TJ Spartak Česká Kamenice 22 10 2 10 45:46 22 1:0 4:0
7. TJ Sokol Brozany 22 8 5 9 47:35 21 4:0 1:3
8. TJ Slovan Dubí 22 9 2 11 53:60 20 2:1 4:4
9. TJ Kovostroj Děčín B 22 8 3 11 34:44 19 1:4 2:1
10. TJ Rudá hvězda Děčín 22 7 4 11 38:48 18 1:5 3:0
11. TJ Předlice 22 7 4 11 43:62 18 4:0 5:2
12. TJ Jiskra Neštěmice 22 3 8 11 21:47 14 3:1 0:0

Severočeský pohár

1. kolo: TJ Slovan Chabařovice - TJ Slovan Teplice B 0:3
2. kolo: TJ Slovan Teplice B - TJ Předlice 1:2

dorost A

Oblastní dorostenecká soutěž

Skupina A

doma venku
1. TJ Slovan Teplice 22 16 3 3 53:20 35
2. VTJ Dukla Praha 22 16 3 3 84:19 35 0:0 1:0
3. TJ Spartak Ústí nad Labem 22 14 5 3 59:27 33 0:1 3:3
4. TJ Kovostroj Děčín 22 11 6 5 57:41 28 3:3 0:3
5. TJ Baník Sokolov 22 11 3 8 39:32 25 7:1 1:0
6. TJ Dynamo Praha 22 11 1 10 66:41 23 3:1 0:4
7. TJ Dynamo Karlovy Vary 22 8 5 9 37:38 21 3:0 1:0
8. TJ SONP Kladno 22 8 4 10 39:41 20 1:0 3:1
9. TJ Lokomotiva Kralupy nad Vltavou 22 6 5 11 27:50 17 4:0 3:1
10. TJ Slavoj Žižkov 22 3 6 13 31:52 12 3:1 2:1
11. TJ ČKD Slaný 22 5 2 15 23:70 12 2:0 1:0
12. TJ Letná Plzeň 22 0 3 19 18:102 3 9:0 3:0
Závěrečný turnaj o dorosteneckého mistra Československa
Semifinále: TJ Spartak Praha Sokolovo – TJ Slovan Teplice 3:1, 0:0
o 3. místo: TJ Baník Ostrava – TJ Slovan Teplice 1:0, 3:1

dorost B

Krajská soutěž dorostu

Skupina B

doma venku
1. TJ Slovan Teplice B 18 15 0 3 67:16 30
2. TJ VJŠ Jirkov 18 13 1 4 86:27 27 6:2 ?
3. TJ Baník Hostomice 18 12 2 4 48:32 26 3:0 5:1
4. TJ Slovan Chabařovice 18 9 1 8 45:35 19 6:0 ?
5. TJ Baník Kopisty 18 8 2 8 36:30 18 ? 3:2
6. TJ Slavoj Žatec 18 6 3 9 27:42 15 5:0 ?
7. TJ Sklárny Dubí 18 6 1 11 29:47 13 ? ?
8. TJ CHZ ČSSP Litvínov B 18 5 2 11 27:49 12 4:0 ?
9. TJ VTŽ Chomutov B 18 5 1 12 22:61 11 5:0 ?
10. TJ Tatran Kadaň 18 2 5 11 23:71 9 ? 4:0

žáci A

Okresní přebor žáků

Skupina D

Údaje nezjištěny.


žáci B

Okresní přebor žáků

Skupina C

Údaje nezjištěny.