/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1963/64 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1963/64 - tabulky


muži A

2. liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Slovan Teplice 26 17 2 7 38:24 36
2. TJ Spartak LZ Plzeň 26 15 3 8 66:30 33 0:0 2:0
3. TJ Spartak Radotín 26 13 5 8 47:43 31 0:2 1:0
4. TJ Dynamo České Budějovice 26 11 8 7 43:41 30 4:0 0:2
5. TJ Kovostroj Děčín 26 11 7 8 53:40 29 2:0 2:0
6. VTJ Dukla Slaný 26 11 7 8 37:27 29 1:0 0:3
7. TJ Baník Most 26 11 7 8 42:41 29 3:0 1:2
8. TJ Spartak Čelákovice 26 11 6 9 48:31 28 2:1 2:2
9. TJ Slavoj Žižkov 26 13 1 12 43:43 27 3:0 1:6
10. TJ Jiskra Bižuterie Jablonec nad Nisou 26 11 2 13 39:46 24 1:0 2:1
11. TJ Dynamo Karlovy Vary 26 7 6 13 24:37 20 2:1 0:2
12. TJ Spartak Ústí nad Labem 26 7 5 14 36:51 19 1:0 1:0
13. TJ Lokomotiva Plzeň 26 8 3 15 35:55 19 3:1 2:0
14. TJ Spartak AZNP Mladá Boleslav 26 3 4 19 21:63 10 2:0 0:1

Československý pohár

1. kolo: TJ Chemička Ústí nad Labem – TJ Slovan Teplice 5:3

muži B

I. třída

Skupina B

doma venku
1. TJ VJŠ Jirkov 22 13 4 5 62:31 30 4:2 3:1
2. TJ VČSA Ervěnice 22 12 3 7 37:35 27 2:4 2:3
3. TJ Slovan Teplice B 22 11 3 8 41:34 25
4. TJ Sklárny Dubí 22 10 4 8 30:33 24 0:1 2:1
5. TJ Baník Dolní Jiřetín 22 7 9 6 53:41 23 2:0 2:2
6. TJ Tatran Kadaň 22 8 5 9 46:43 21 4:2 2:1
7. TJ Trnovany 22 8 5 9 36:38 21 2:1 1:0
8. TJ Sokol Postoloprty 22 7 7 8 38:51 21 4:0 1:2
9. TJ Lokomotiva Louny 22 6 7 9 42:40 19 1:0 0:0
10. TJ Baník Most B 22 8 3 11 33:42 19 0:3 0:2
11. TJ VTŽ Chomutov B 22 7 5 10 36:48 19 0:3 1:3
12. TJ Slovan Duchcov 22 4 7 11 39:57 15 5:0 3:3

Severočeský pohár

1. kolo: TJ Slovan Teplice B - TJ Trnovany 0:1

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Dynamo Praha 22 15 6 1 51:11 36 0:3 0:4
2. TJ Spartak Ústí nad Labem 22 13 3 6 36:25 29 2:0 0:3
3. TJ SONP Kladno 22 12 4 6 42:19 28 2:1 0:2
4. TJ Kovostroj Děčín 22 10 5 7 37:23 25 0:0 1:1
5. TJ Spartak LZ Plzeň 22 8 9 5 31:21 25 0:0 2:5
6. TJ Břevnov 22 10 2 10 33:44 22 6:0 1:2
7. TJ Spoje Praha 22 7 7 8 26:23 21 1:0 0:2
8. TJ ČKD Praha 22 8 5 9 41:39 21 0:3 1:5
9. TJ Slovan Teplice 22 8 4 10 32:37 20
10. TJ Spartak Příbram 22 5 5 12 20:39 15 5:0 3:3
11. TJ Dynamo Karlovy Vary 22 4 6 12 20:47 14 4:1 2:0
12. TJ Lokomotiva Beroun 22 3 2 17 26:67 8 1:0 1:2

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 17 8 1 79:30 42 1:3 1:4
2. TJ Baník Most 26 18 4 4 100:31 40 2:4 1:7
3. TJ Spojené závody Česká Lípa 26 18 3 5 50:30 39 1:2 0:1
4. TJ Spartak Ústí nad Labem B 26 16 2 8 76:35 34 1:4 0:6
5. TJ VTŽ Chomutov 26 14 5 7 62:34 33 1:2 0:5
6. TJ Slovan Varnsdorf 26 14 4 8 39:35 32 0:1 1:1
7. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 12 5 9 42:37 29 0:1 1:2
8. TJ Trnovany 26 10 6 10 50:35 26 1:2 0:5
9. TJ Slavoj Severotuk Střekov 26 11 3 12 37:45 25 2:1 1:2
10. TJ Jiskra Bižuterie Jablonec nad Nisou 26 6 6 14 34:65 18 0:1 2:3
11. TJ Jiskra Mšeno 26 6 3 17 41:66 15 2:1 3:3
12. TJ Slovan Liberec B 26 4 5 17 38:63 13 1:0 6:3
13. TJ Slovan Teplice B 26 5 3 18 34:67 13
14. TJ LIAZ Rýnovice 26 1 3 22 16:125 5 4:1 2:2

žáci A

Okresní přebor žáků

Skupina D

Údaje nezjištěny.

Turnaj vítězů okresních přeborů žáků

Semifinále: TJ Slovan Teplice – TJ Slovan Jirkov 2:0
Finále: TJ Slovan Teplice – TJ Baník Most 1:4

žáci B

Okresní přebor žáků

Skupina C

Údaje nezjištěny.