/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1965/66 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1965/66 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. AS Dukla Praha 26 13 7 6 40:23 33 2:0 0:3
2. TJ Sparta ČKD Praha 26 13 7 6 47:30 33 1:0 0:1
3. TJ Slavia Praha 26 12 9 5 35:24 33 2:1 1:2
4. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 26 10 10 6 36:30 30 1:0 0:2
5. TJ Jednota Trenčín 26 10 8 8 27:21 28 0:0 0:4
6. TJ Spartak Kovosmalt Trnava 26 12 3 11 34:26 27 0:1 0:2
7. TJ Slovan CHZJD Bratislava 26 9 7 10 34:29 25 2:0 0:4
8. TJ Spartak Hradec Králové 26 8 9 9 29:34 25 1:0 1:1
9. TJ VSS Košice 26 8 8 10 26:31 24 0:2 0:3
10. TJ Spartak Brno ZJŠ 26 5 12 9 21:31 22 2:0 1:1
11. TJ Sklo Union Teplice 26 9 4 13 20:36 22
12. TJ Lokomotíva VSŽ Košice 26 7 8 11 19:39 22 2:1 1:2
13. TJ Baník Ostrava 26 8 5 13 36:38 21 1:2 0:0
14. TJ Tatran Prešov 26 5 9 12 24:36 19 2:0 0:4
Československý pohár
1. kolo: TJ Viktoria Žižkov – TJ Slovan Teplice 0:5
2. kolo: TJ Slovan Teplice – AS Dukla Praha B 1:1, pok. kopy 1:3

muži B

I. třída

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 22 16 4 2 81:30 36
2. TJ Chmelařství Lučan Žatec 22 12 6 4 65:42 30 3:3 3:3
3. TJ Baník Most B 22 10 6 6 40:25 26 0:0 2:0
4. TJ Baník Kralupy u Chomutova 22 11 4 7 53:43 26 6:1 2:3
5. TJ Sklárny Dubí 22 12 2 8 54:45 26 6:2 3:1
6. TJ Slovan Duchcov 22 11 2 9 51:52 24 8:0 1:5
7. TJ VČSA Ervěnice 22 8 6 8 48:47 22 7:2 2:1
8. TJ ČSAD Litvínov 22 7 6 9 39:43 20 4:0 3:1
9. TJ Tatran Kadaň 22 7 4 11 27:34 18 3:0 3:1
10. TJ Spartak Klášterec nad Ohří 22 7 3 12 32:48 17 5:1 4:0
11. TJ Baník Proboštov 22 4 2 16 34:80 10 7:2 1:1
12. TJ Sokol Postoloprty 22 3 3 16 27:62 9 7:3 1:0

Pohár OSK Teplice

1. kolo: TJ Slovan Teplice B - TJ Chemička Rtyně nad Bílinou 5:1
Semifinále: TJ Tatran Novosedlice - TJ Slovan Teplice B 1:5
Finále: TJ Slovan Teplice B - TJ Slovan Duchcov 5:1, 2:1

Severočeský pohár

1. kolo:TJ Jiskra Neštěmice - TJ Sklo Union Teplice B 3:4
2. kolo:TJ Sklo Union Teplice B - TJ Dynamo Trmice 1:0
Čtvrtfinále:TJ Slovan Teplice B - TJ Chemička Ústí nad Labem 0:0, pok. kopy 5:5, los pro TJ Chemička Ústí nad Labem

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Slavia Praha 22 13 4 5 68:29 30 ? ?
2. TJ Slavia Karlovy Vary 22 11 6 5 38:26 28 1:0 2:0
3. TJ Spartak Roudnice nad Labem 22 8 10 4 43:33 26 0:0 ?
4. TJ Spartak Ústí nad Labem 22 8 10 4 33:26 26 2:1 0:1
5. AS Dukla Praha 22 12 2 8 41:34 26 0:1 0:2
6. TJ Škoda Plzeň 22 9 5 8 37:32 23 ? ?
7. TJ Meteor Praha VIII 22 7 8 7 38:36 22 4:2 ?
8. TJ Lokomotiva Plzeň 22 7 7 8 28:38 21 1:0 1:1
9. TJ Sklo Union Teplice 22 8 4 10 24:31 20
10. TJ VTŽ Chomutov 22 6 6 10 27:40 18 0:2 ?
11. TJ Dynamo České Budějovice 22 4 7 11 24:40 15 1:1 ?
12. TJ Kovostroj Děčín 22 1 7 14 27:63 9 2:1 3:2

dorost B

Krajský přebor dorostu

doma venku
1. TJ Baník Most 26 22 4 0 58:16 48 1:8 1:1
2. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 26 14 7 5 39:19 35 1:0 0:0
3. TJ Slovan Liberec 26 11 7 8 68:48 29 2:3 1:2
4. TJ Sklo Union Teplice B 26 10 7 9 45:41 27
5. TJ Spojené závody Česká Lípa 26 12 3 11 48:48 27 8:2 1:0
6. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 10 6 10 54:53 26 3:3 5:0
7. TJ Stadion Liberec 26 10 6 10 41:43 26 1:2 1:1
8. TJ Spartak Ústí nad Labem B 26 11 3 12 47:56 25 3:0 0:1
9. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 11 2 13 50:46 24 3:2 1:2
10. TJ Slovan Varnsdorf 26 10 4 12 46:45 24 0:0 1:2
11. TJ Hvězda Trnovany 26 12 0 14 48:51 24 3:2 3:0
12. TJ Slavoj Třebenice 26 6 6 14 21:45 18 2:2 2:1
13. TJ Chmelařství Lučan Žatec 26 6 5 15 31:55 17 0:0 3:0
14. TJ Rumburk 26 6 2 18 28:58 14 1:2 0:3

dorost C

Okresní soutěž dorostu

Údaje nezjištěny.


žáci A

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.

Turnaj vítězů okresních přeborů žáků

1. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ VTŽ Chomutov 3:0
2. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Baník Lom 10:1

Finále

1. TJ Sklo Union Teplice 2 2 0 0 6:3 4
2. TJ SEPAP Štětí 2 1 0 1 8:4 2 3:1
3. TJ Slovan Liberec 2 0 0 2 3:10 0 3:2

žáci B

Okresní soutěž žáků

Skupina A

Údaje nezjištěny.