/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1966/67 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1966/67 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Sparta ČKD Praha 26 18 3 5 53:21 39 0:1 1:6
2. TJ Slovan CHZJD Bratislava 26 14 7 5 33:17 35 0:0 0:3
3. TJ Spartak Kovosmalt Trnava 26 16 2 8 53:26 34 2:0 0:3
4. AS Dukla Praha 26 15 3 8 52:27 33 1:1 0:3
5. TJ Slavia Praha 26 12 6 8 39:37 30 3:0 0:0
6. TJ Jednota Trenčín 26 11 7 8 40:29 29 1:2 0:1
7. TJ Jednota Žilina 26 9 8 9 43:41 26 2:4 1:3
8. TJ VSS Košice 26 9 6 11 27:26 24 1:0 0:1
9. TJ Sklo Union Teplice 26 9 4 13 23:36 22
10. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 26 9 3 14 36:36 21 2:1 0:2
11. TJ Bohemians ČKD Praha 26 8 4 14 24:52 20 2:1 0:0
12. TJ Lokomotíva VSŽ Košice 26 6 6 14 16:46 18 1:0 0:1
13. TJ Spartak Brno ZJŠ 26 7 3 16 24:49 17 4:0 0:3
14. TJ Spartak Hradec Králové 26 5 6 15 28:48 16 1:0 1:0

Československý pohár

2. kolo: VTJ Dukla Hraničář Cheb – TJ Sklo Union Teplice 0:2
3. kolo: TJ Sklo Union Teplice – VTJ Dukla Tachov 5:1
4. kolo: TJ Škoda Plzeň – TJ Sklo Union Teplice 0:1
Osmifinále: TJ Baník Ostrava – TJ Sklo Union Teplice 3:0

Rappanův pohár

1966

2. skupina

doma venku
1. IFK Göteborg 6 4 1 1 13:14 9 2:3 1:2
2. GKS Szombierki Bytom 6 3 0 3 17:9 6 0:2 1:5
3. 1.FC Lokomotive Leipzig 6 2 2 2 8:8 6 1:0 1:1
4. TJ Sklo Union Teplice 6 1 1 4 6:13 3

muži B

Oblastní přebor

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 26 17 4 5 79:45 38
2. TJ SEPAP Štětí 26 16 3 7 60:44 35 4:2 1:1
3. TJ Baník Kopisty 26 12 7 7 53:41 31 4:0 2:2
4. TJ VJŠ Jirkov 26 12 6 8 47:29 30 1:1 2:5
5. VTJ Dukla Litoměřice 26 13 4 9 65:48 30 4:2 4:4
6. TJ Slovan Liberec B 26 12 6 8 43:45 30 1:0 2:3
7. TJ Slovan Varnsdorf 26 12 3 11 53:49 27 3:1 2:4
8. TJ Lokomotiva Bílina 26 10 5 11 52:41 25 4:0 1:3
9. TJ Dynamo Trmice 26 10 5 11 46:52 25 1:0 3:1
10. TJ Spartak Roudnice nad Labem 26 8 8 10 42:42 24 3:2 2:1
11. TJ Slovan Frýdlant 26 9 3 14 45:58 21 3:1 2:1
12. TJ Rumburk 26 8 4 14 36:59 20 5:1 7:2
13. TJ Baník Důl Koh-i-noor Lom 26 5 6 15 47:76 16 5:1 4:3
14. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 26 3 4 19 29:74 10 7:0 2:4

Severočeský pohár

1. kolo: TJ SEPAP Štětí - TJ Sklo Union Teplice B 2:2, pok. kopy 3:3, los pro TJ SEPAP Štětí

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Sparta ČKD Praha 22 15 5 2 43:11 35 0:1 0:0
2. AS Dukla Praha 22 14 5 3 49:17 33 0:0 1:1
3. TJ Škoda Plzeň 22 11 5 6 42:27 27 2:2 ?
4. TJ Aritma Praha 22 11 3 8 42:32 25 0:2 2:1
5. TJ Baník Most 22 9 5 8 38:31 23 4:1 2:2
6. TJ Slavia Karlovy Vary 22 9 4 9 30:20 22 0:0 ?
7. TJ Spartak Ústí nad Labem 22 9 4 9 32:32 22 0:1 0:1
8. TJ Sklo Union Teplice 22 6 8 8 28:23 20
9. TJ Igla České Budějovice 22 9 2 11 34:50 20 ? 0:1
10. TJ Spartak Roudnice nad Labem 22 6 4 12 22:39 16 3:2 ?
11. TJ Lokomotiva Plzeň 22 3 7 12 18:51 13 6:0 0:1
12. TJ Lokomotiva Cheb 22 3 2 17 16:61 8 ? ?

dorost B


Oblastní přebor dorostu
doma venku
1. TJ Slovan Liberec 26 18 1 7 64:27 37 1:2 0:6
2. TJ VTŽ Chomutov 26 15 4 7 49:29 34 1:1 4:1
3. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 11 7 8 41:36 29 0:3 1:2
4. TJ Spartak Ústí nad Labem B 26 12 5 9 42:45 29 3:1 1:2
5. TJ Kovostroj Děčín 26 12 4 10 49:42 28 3:2 1:2
6. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 26 10 8 8 34:30 28 0:4 0:1
7. TJ Hvězda Trnovany 26 11 3 12 37:45 25 2:4 0:2
8. TJ Baník Most B 26 8 8 10 42:41 24 2:2 2:1
9. TJ SEBA Velké Hamry 26 8 8 10 39:46 24 2:0 3:1
10. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 7 9 10 23:34 23 3:0 1:2
11. TJ Stadion Liberec 26 6 10 10 34:40 22 2:0 1:1
12. TJ Sklo Union Teplice B 26 9 4 13 38:47 22
13. TJ Lokomotiva Bílina 26 7 6 13 34:51 20 2:3 2:1
14. TJ Spojené závody Česká Lípa 26 6 7 13 29:42 19 1:1 0:2

dorost C

Okresní přebor dorostu

doma venku
1. TJ Baník DPG Hrdlovka 14 10 2 2 33:16 22 5:0 ?
2. TJ Sklo Union Teplice C 14 9 2 3 53:27 20
3. TJ Baník Ohníč 14 7 1 6 32:30 15 6:2 3:2
4. TJ Lokomotiva Teplice 14 6 0 8 26:41 12 ? ?
5. TJ Krupka 14 4 3 7 37:27 11 2:2 ?
6. TJ Spartak ETZ Bystřany 14 4 3 7 28:39 11 1:1 0:1
7. TJ Baník Hrob 14 5 1 8 26:41 11 ? ?
8. TJ Slovan Dubí 14 5 0 9 20:34 10 3:0 0:1

žáci A

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci B

Okresní soutěž žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 12 10 0 2 33:8 20
2. TJ Interiér Sobědruhy 12 7 2 3 52:10 16 ? ?
3. TJ Lokomotiva Teplice 12 7 2 3 43:18 16 ? ?
4. TJ Baník Proboštov 12 6 3 3 37:14 15 ? ?
5. TJ Baník Újezdeček 12 4 3 5 32:27 11 ? ?
6. TJ Baník Důl Mír Břežánky 12 2 0 10 5:42 4 ? ?
7. TJ Krupka B 12 1 0 11 5:88 2 ? ?