/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1967/68 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1967/68 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Spartak TAZ Trnava 26 15 5 6 57:26 35 1:1 0:4
2. TJ Slovan CHZJD Bratislava 26 13 4 9 36:20 30 0:0 0:2
3. TJ Jednota Trenčín 26 12 6 8 37:29 30 1:0 0:3
4. AS Dukla Praha 26 14 2 10 44:40 30 0:1 0:1
5. TJ VSS Košice 26 12 5 9 43:33 29 1:0 0:2
6. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 26 11 6 9 49:38 28 1:0 0:1
7. TJ Sparta ČKD Praha 26 12 4 10 38:33 28 2:1 0:1
8. TJ Slavia Praha 26 11 6 9 39:38 28 1:1 2:5
9. TJ Sklo Union Teplice 26 10 5 11 25:32 25
10. TJ Lokomotíva Košice 26 7 11 8 22:31 25 2:0 0:1
11. TJ Baník Ostrava 26 7 8 11 27:31 22 1:0 1:1
12. TJ Jednota Žilina 26 8 6 12 32:47 22 3:1 0:2
13. TJ Škoda Plzeň 26 4 10 12 26:46 18 3:1 1:0
14. TJ Bohemians ČKD Praha 26 3 8 15 23:54 14 2:0 3:3

Československý pohár

1. kolo: TJ Lokomotiva Plzeň – TJ Sklo Union Teplice 0:6
2. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Bohemians ČKD Praha B 2:0
3. kolo: TJ Sklo Union Teplice – VTJ Dukla Sušice 4:0
Osmifinále: TJ Baník Handlová – TJ Sklo Union Teplice 2:1

Interpohár

1967

7. skupina

doma venku
1. Kjøbenhavns Boldklub 6 5 0 1 10:4 10 2:1 0:1
2. TJ Sklo Union Teplice 6 4 1 1 9:4 9
3. 1.FC Union Berlin 6 1 1 4 4:7 3 1:1 1:0
4. GKS Katowice 6 1 0 5 4:12 2 3:1 2:0

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. TJ Spartak Ústí nad Labem 26 20 3 3 60:17 43 2:2 0:4
2. TJ Slovan Liberec 26 17 5 4 56:23 39 0:1 1:2
3. TJ Kovostroj Děčín 26 14 5 7 58:36 33 2:4 1:1
4. VTJ Dukla Žatec 26 11 5 10 43:32 27 2:2 0:2
5. TJ Slavia Praha B 26 10 7 9 33:32 27 1:1 0:2
6. TJ Břevnov 26 9 6 11 41:43 24 3:0 1:1
7. TJ Spartak Motorlet Praha 26 8 8 10 36:39 24 0:0 0:0
8. TJ Spartak Tesla Žižkov 26 11 2 13 35:43 24 3:1 1:2
9. TJ Bohemians ČKD Praha B 26 9 5 12 38:34 23 2:0 2:5
10. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 8 7 11 35:51 23 1:3 0:0
11. TJ Dynamo Kobylisy 26 8 6 12 25:43 22 1:0 1:2
12. TJ Sklo Union Teplice B 26 6 8 12 30:41 20
13. TJ Baník DPG Hrdlovka 26 7 6 13 22:55 20 1:0 1:2
14. TJ Slavoj Vyšehrad 26 7 1 18 26:49 15 3:0 1:4

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. AS Dukla Praha 22 13 5 4 39:17 31 ? ?
2. TJ Spartak Příbram 22 13 4 5 47:29 30 2:2 ?
3. TJ Spartak Ústí nad Labem 22 12 4 6 39:23 28 ? 1:3
4. TJ Baník Most 22 10 7 5 36:25 27 1:1 ?
5. TJ Slavia Karlovy Vary 22 10 5 7 39:35 25 4:0 ?
6. TJ Sklo Union Teplice 22 8 6 8 40:35 22
7. TJ Aritma Praha 22 8 4 10 32:37 20 4:0 ?
8. TJ Škoda Plzeň 22 8 4 10 29:39 20 5:3 ?
9. TJ Baník Sokolov 22 7 5 10 32:34 19 ? ?
10. TJ Viktoria Žižkov 22 7 2 13 23:37 16 ? ?
11. TJ Dynamo České Budějovice 22 5 6 11 22:39 16 ? ?
12. TJ Igla České Budějovice 22 3 4 15 28:56 10 3:4 ?

dorost B

I. třída dorostu

Skupina A

doma venku
1. TJ Slavoj Litoměřice 22 16 3 3 65:25 35 5:3 1:1
2. TJ Kovostroj Děčín B 22 12 3 7 60:35 27 1:3 1:2
3. TJ Sklo Union Teplice B 22 12 2 8 67:33 26
4. TJ Rudá hvězda Ústí nad Labem 22 11 3 8 51:31 25 2:0 1:3
5. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 22 10 4 8 44:34 24 4:1 1:2
6. TJ Sokol Brozany 22 10 3 9 43:39 23 2:1 3:1
7. TJ Sklárny Dubí 22 9 4 9 38:30 22 1:2 1:2
8. TJ Slovan Duchcov 22 9 3 10 41:34 21 3:0 1:2
9. TJ Slovan Chabařovice 22 9 3 10 42:56 21 3:0 8:1
10. TJ Slavoj Severotuk Střekov 22 8 3 11 49:54 19 8:2 2:3
11. TJ Předlice 22 6 6 10 40:52 18 2:0 2:2
12. TJ Spartak Roudnice nad Labem B 22 0 3 19 9:126 3 5:2 10:0

dorost C

Okresní přebor dorostu

Údaje nezjištěny.


žáci A

Okresní přebor žáků

Údaje nezjištěny.


žáci B

Okresní soutěž žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 14 11 2 1 54:10 24
2. TJ Baník Proboštov 14 11 0 3 66:6 22 ? ?
3. TJ Krupka B 14 8 2 4 22:42 18 ? ?
4. TJ Chemička Rtyně nad Bílinou 14 8 0 6 36:38 16 ? ?
5. TJ Interiér Sobědruhy 14 6 1 7 43:28 13 ? ?
6. TJ Baník Modlany 14 4 0 10 30:30 12 ? ?
7. TJ Sokol Soběchleby 14 3 0 11 12:75 6 ? ?
8. TJ Baník Újezdeček 14 2 1 11 15:49 5 ? ?