/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1968/69 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1968/69 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Spartak TAZ Trnava 26 17 5 4 50:21 39 2:3 0:2
2. TJ Slovan CHZJD Bratislava 26 12 10 4 35:18 34 2:1 1:3
3. TJ Sparta ČKD Praha 26 12 5 9 36:27 29 1:0 0:1
4. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 26 8 10 8 35:26 26 2:2 0:3
5. AS Dukla Praha 26 10 5 11 52:37 25 2:0 1:2
6. TJ Jednota Trenčín 26 9 7 10 35:35 25 4:1 0:5
7. TJ ZVL Žilina 26 9 7 10 29:38 25 2:1 1:1
8. TJ VSS Košice 26 10 4 12 32:28 24 1:0 0:2
9. TJ Baník Ostrava 26 8 8 10 22:37 24 0:0 1:3
10. TJ Lokomotíva Košice 26 9 6 11 23:39 24 1:0 1:1
11. SK Slavia Praha 26 10 3 13 26:37 23 0:1 1:2
12. TJ Sklo Union Teplice 26 9 4 13 34:40 22
13. AS Dukla Banská Bystrica 26 10 3 13 39:41 21 4:0 2:3
14. TJ VCHZ Pardubice 26 7 7 12 23:47 21 3:0 2:3

AS Dukla Banská Bystrica odebrány 2 body za střídání nadměrného počtu hráčů v utkání s SK Slavia Praha.

Československý pohár

1. kolo: SK Mariánské Lázně – TJ Sklo Union Teplice 2:9
2. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Dynamo Kobylisy 4:0
3. kolo: TJ Spartak Ústí nad Labem – TJ Sklo Union Teplice 2:1

Středoevropský pohár

1. kolo:Tatabányai Bányász SC – TJ Sklo Union Teplice 3:3, 0:3
Čtvrtfinále:Wiener Sport-Club - TJ Sklo Union Teplice 1:1, 0:2
Semifinále:FK Željezničar Sarajevo – TJ Sklo Union Teplice 1:1, 1:2
Finále:TJ Internacionál Slovnaft Bratislava - TJ Sklo Union Teplice 4:1, 0:0

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. TJ Kovostroj Děčín 26 19 4 3 63:22 42 0:3 0:4
2. TJ Baník Sokolov 26 15 6 5 40:25 36 1:1 0:2
3. TJ Chemička Ústí nad Labem 26 15 4 7 47:30 34 1:3 0:2
4. VTJ Dukla Slaný 26 12 6 8 43:28 30 0:1 0:1
5. VTJ Dukla Žatec 26 12 5 9 38:27 29 0:0 0:3
6. TJ CHZ ČSSP Litvínov 26 10 7 9 40:36 27 1:1 0:3
7. TJ Břevnov 26 10 6 10 41:37 26 3:1 2:2
8. TJ Sklo Union Teplice B 26 10 5 11 38:38 25
9. TJ Slavia Karlovy Vary 26 10 3 13 34:40 23 3:2 2:0
10. TJ Bohemians ČKD Praha B 26 10 3 13 35:44 23 4:0 2:1
11. SK Mariánské Lázně 26 7 7 12 24:44 21 6:1 0:1
12. TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou 26 7 3 16 22:50 17 1:0 2:0
13. TJ Spartak Tesla Žižkov 26 6 4 16 36:62 16 2:1 2:3
14. TJ Škoda Ostrov nad Ohří 26 5 5 16 32:50 15 6:2 0:0

Československý pohár

1. kolo:TJ LIAZ Jablonec nad Nisou – TJ Sklo Union Teplice B 9:1

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. TJ Sparta ČKD Praha 22 17 3 2 57:13 37 1:2 0:4
2. TJ Slavia Karlovy Vary 22 9 8 5 31:25 26 ? 0:0
3. TJ Bohemians ČKD Praha 22 9 6 7 39:29 24 4:0 ?
4. TJ Baník Most 22 7 10 5 25:22 24 ? 0:3
5. TJ Škoda Plzeň 22 9 5 8 40:27 23 ? ?
6. TJ Kovostroj Děčín 22 9 5 8 33:31 23 2:0 0:0
7. TJ Spartak Příbram 22 7 8 7 31:40 22 1:1 ?
8. TJ Sklo Union Teplice 22 9 3 10 39:30 21
9. TJ Aritma Praha 22 6 8 8 23:28 20 ? 1:0
10. TJ Baník Sokolov 22 6 7 9 21:32 19 4:0 ?
11. TJ Spartak Ústí nad Labem 22 4 8 10 29:48 16 4:2 ?
12. SK Mariánské Lázně 22 2 5 15 15:58 9 ? ?

dorost B

I. třída dorostu

Skupina A

doma venku
1. TJ SEPAP Štětí 22 14 5 3 64:27 33 2:2 2:1
2. TJ Sklo Union Teplice B 22 12 6 4 50:24 30
3. TJ Rudá hvězda Ústí nad Labem 22 9 9 4 42:33 27 2:2 2:2
4. TJ Kovostroj Děčín B 22 8 10 4 40:28 26 4:0 ?
5. TJ Slovan Duchcov 22 10 5 7 32:34 25 1:0 ?
6. TJ Sklárny Dubí 22 8 7 7 39:31 23 3:1 0:0
7. TJ Union Děčín 22 9 3 10 34:30 21 2:1 1:2
8. TJ Sokol Brozany 22 7 7 8 37:43 21 ? 4:2
9. TJ Chemička Ústí nad Labem B 22 7 7 8 27:41 21 ? 2:2
10. TJ SCHZ Lovosice 22 5 7 10 42:53 17 3:0 2:4
11. TJ Slovan Chabařovice 22 5 6 11 25:39 16 2:1 3:0
12. TJ Benar Benešov nad Ploučnicí 22 1 2 19 21:70 4 5:0 2:0

dorost C

Okresní přebor dorostu

doma venku
1. TJ Sklo Kavalier Hostomice 18 13 2 3 65:16 28 ? ?
2. TJ Lokomotiva Bílina 18 12 3 3 63:28 27 3:2 ?
3. TJ Baník DPG Hrdlovka 18 10 4 4 50:27 24 ? ?
4. TJ Sklo Union Teplice C 18 9 3 6 38:32 21
5. TJ Proboštov 18 6 5 7 29:29 17 ? ?
6. TJ Baník Ohníč 18 7 3 8 45:58 17 ? ?
7. TJ Interiér Sobědruhy 18 5 3 10 26:34 13 ? ?
8. TJ Baník Osek 18 5 3 10 24:57 13 ? ?
9. TJ Baník Hrob 18 5 1 12 31:61 11 ? ?
10. TJ Lokomotiva Teplice 18 4 1 13 26:55 9 ? ?

žáci A

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 18 17 1 0 78:9 35
2. TJ Slovan Duchcov 18 11 2 5 47:19 24 ? ?
3. TJ Krupka 18 11 0 7 44:32 22 ? ?
4. TJ Lokomotiva Bílina 18 9 3 6 41:28 21 ? ?
5. TJ Sokol Bořislav 18 9 1 8 51:35 19 ? ?
6. TJ Slovan Dubí 18 8 3 7 39:48 19 ? ?
7. TJ Hvězda Trnovany 18 8 2 8 39:46 18 ? ?
8. TJ Proboštov 18 4 2 12 22:59 10 ? ?
9. TJ Sklárny Dubí 18 3 1 14 23:77 7 10:0 ?
10. TJ Lokomotiva Teplice 18 1 3 14 17:48 5 ? ?

žáci B

Okresní soutěž žáků

Skupina B

doma venku
1. TJ Tatran Novosedlice 16 14 1 1 102:10 29 ? ?
2. TJ Sklo Union Teplice B 16 12 2 2 65:14 26
3. TJ Hvězda Trnovany B 16 9 3 4 33:17 21 ? ?
4. TJ Interiér Sobědruhy 16 8 1 7 56:35 17 ? ?
5. TJ Baník Modlany 16 7 3 6 39:44 17 ? ?
6. TJ Rudá hvězda Teplice 16 6 2 8 35:48 14 ? ?
7. TJ Sokol Soběchleby 16 4 3 9 23:53 11 ? ?
8. TJ Krupka B 16 2 1 13 17:85 5 ? ?
9. TJ Chemička Rtyně nad Bílinou 16 2 0 14 13:77 4 ? ?