/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1969/70 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1969/70 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 16 11 3 39:15 43 3:1 0:3
2. TJ Spartak TAZ Trnava 30 15 10 5 55:23 40 1:0 1:1
3. TJ Sparta ČKD Praha 30 15 8 7 40:25 38 2:2 0:1
4. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 14 8 8 45:32 36 0:0 0:1
5. TJ Sklo Union Teplice 30 11 11 8 26:19 33
6. TJ Lokomotíva Košice 30 12 8 10 36:25 32 1:0 1:2
7. AS Dukla Praha 30 10 12 8 34:31 32 0:0 0:0
8. TJ VSS Košice 30 10 10 10 32:31 30 1:0 1:1
9. TJ Tatran Prešov 30 9 12 9 22:22 30 1:0 0:1
10. TJ Jednota Trenčín 30 8 11 11 35:29 27 1:0 0:1
11. TJ Baník Ostrava 30 7 12 11 26:32 26 2:0 1:1
12. TJ ZVL Žilina 30 9 8 13 34:42 26 3:0 1:1
13. SK Slavia Praha 30 7 12 11 29:42 26 0:0 1:2
14. TJ Gottwaldov 30 8 7 15 28:45 23 3:0 0:1
15. TJ SONP Kladno 30 7 7 16 29:61 21 1:0 0:0
16. TJ Bohemians ČKD Praha 30 3 11 16 23:59 17 1:0 0:0

Český pohár

4. kolo: TJ Sklo Union Teplice – AS Dukla Praha B 3:1
Osmifinále: TJ Sklo Union Teplice – TJ SONP Kladno 2:1
Čtvrtfinále: TJ Sklo Union Teplice – AS Dukla Praha 2:1
Semifinále: TJ LIAZ Jablonec nad Nisou – TJ Sklo Union Teplice 2:0

Interpohár

1970 - oddělení A

3. skupina

domavenku
1. TJ Sklo Union Teplice 6 4 1 1 19:9 9
2. FC Twente `65 6 2 3 1 13:12 7 6:2 0:2
3. Djurgårdens IF Fotboll 6 1 2 3 8:13 4 3:1 2:1
4. Hannover 96 6 0 4 2 8:14 4 6:1 2:2

muži B

Divize

Skupina B

doma venku
1. TJ Slavia Karlovy Vary 26 16 9 1 41:14 41 1:2 0:1
2. TJ Slovan Varnsdorf 26 13 7 6 44:26 33 1:1 1:3
3. SK Roudnice nad Labem 26 15 1 10 55:40 31 0:1 2:1
4. SK Slavia Praha B 26 12 6 8 37:32 30 0:1 0:3
5. TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou 26 11 7 8 37:31 29 0:1 1:4
6. TJ Břevnov 26 9 9 8 35:33 27 1:1 0:2
7. TJ Spojené závody Česká Lípa 26 11 3 12 33:40 25 3:4 2:0
8. TJ ČKD Slaný 26 10 4 12 36:42 24 2:1 0:1
9. SK Modřany 26 8 7 11 32:37 23 0:0 1:3
10. TJ Slavoj Vyšehrad 26 6 10 10 36:43 22 2:2 0:1
11. SK Mariánské Lázně 26 7 8 11 41:49 22 4:0 2:0
12. TJ Admira Praha VIII 26 7 8 11 32:43 22 1:3 1:2
13. TJ Škoda Ostrov nad Ohří 26 6 8 12 27:41 20 1:1 0:2
14. TJ Sklo Union Teplice B 26 5 5 16 26:41 15

Český pohár

1. kolo: TJ Slovan Liberec - TJ Sklo Union Teplice B 3:1

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. SK Slavia Praha 26 14 9 3 39:18 37 1:1 0:2
2. TJ Bohemians ČKD Praha 26 14 7 5 48:22 35 1:0 1:1
3. TJ Meteor Praha VIII 26 12 5 9 28:29 29 0:1 3:1
4. TJ Baník Sokolov 26 11 6 9 48:38 28 2:3 5:2
5. TJ Škoda Plzeň 26 11 6 9 36:26 28 3:1 1:1
6. TJ Slavia Karlovy Vary 26 9 10 7 28:22 28 0:0 0:0
7. TJ Sklo Union Teplice 26 8 10 8 31:31 26
8. TJ VTŽ Chomutov 26 8 10 8 30:35 26 4:1 0:1
9. TJ Slavoj Vyšehrad 26 9 7 10 31:27 25 1:1 0:3
10. TJ Kovostroj Děčín 26 10 4 12 34:29 24 0:1 0:3
11. TJ Baník Most 26 8 8 10 30:45 24 0:0 2:1
12. TJ Spartak Ústí nad Labem 26 8 7 11 27:37 23 2:2 0:0
13. TJ Igla České Budějovice 26 6 8 12 27:50 20 2:2 1:3
14. TJ Lokomotiva Plzeň 26 4 3 19 20:48 11 1:0 1:0

dorost B

I. A třída dorostu

Skupina C

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 26 19 5 2 77:10 43
2. TJ VTŽ Chomutov B 26 21 1 4 104:22 43 2:0 0:2
3. TJ Tatran Kadaň 26 17 6 3 101:33 40 1:1 1:1
4. TJ Krupka 26 11 7 8 52:40 29 2:1 0:0
5. TJ Baník Most C 26 10 8 8 36:34 28 3:0 1:0
6. TJ Baník Souš 26 11 5 10 60:46 27 6:0 1:0
7. TJ Spartak Klášterec nad Ohří 26 11 5 10 63:56 27 3:0 1:0
8. TJ Baník Meziboří 26 9 9 8 42:49 27 1:1 2:0
9. TJ Baník Tuchořice 26 10 6 10 64:62 26 6:0 2:2
10. TJ Baník Dúl Koh-i-noor Lom 26 11 4 11 38:40 26 4:0 0:1
11. TJ Sokol Podbořany 26 8 3 15 53:60 19 6:1 2:0
12. TJ ČSAD Louny 26 4 6 16 46:86 14 7:0 6:0
13. TJ Baník Kopisty 26 5 3 18 28:98 13 6:0 4:0
14. TJ Lokomotiva Louny B 26 1 0 25 10:138 2 6:0 4:0

dorost C

Okresní přebor dorostu

doma venku
1. TJ Lokomotiva Bílina 16 13 2 1 75:13 28 ? 0:2
2. TJ Sklo Union Teplice C 16 10 4 2 39:8 24
3. TJ Hvězda Trnovany B 16 6 4 6 26:35 16 ? ?
4. TJ Baník Ohníč 16 6 4 6 26:39 16 ? ?
5. TJ Baník DPG Osek A 16 6 3 7 44:41 15 2:2 ?
6. TJ Interiér Sobědruhy 16 6 1 9 22:37 13 2:0 ?
7. TJ Baník DPG Osek B 16 4 4 8 31:49 12 ? ?
8. TJ Jiskra Košťany 16 3 4 9 26:40 10 ? ?
9. TJ Proboštov 16 3 4 9 22:49 10 ? ?

žáci A

Župní přebor žáků

Skupina C

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 14 14 0 0 76:10 28
2. TJ VTŽ Chomutov 14 10 1 3 41:13 21 4:2 3:0
3. TJ Baník Most 14 7 3 4 28:20 17 3:0 5:2
4. TJ VJŠ Jirkov 14 5 4 5 26:22 14 4:0 3:1
5. TJ Tatran Kadaň 14 6 2 6 25:22 14 4:1 6:1
6. TJ Krupka 14 5 1 8 15:19 11 4:0 3:1
7. TJ Slovan Duchcov 14 2 1 11 16:50 5 8:1 8:0
8. TJ Baník Kopisty 14 1 0 13 7:78 2 7:0 14:1
Finálová skupina
doma venku
1. TJ Spartak Ústí nad Labem 6 4 0 2 20:6 8 ? ?
2. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 6 3 0 3 9:7 6 ? 1:2
3. TJ Sklo Union Teplice 6 3 0 3 11:15 6
4. TJ VTŽ Chomutov 6 2 0 4 8:20 4 ? ?

žáci B

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Lokomotiva Bílina 16 15 1 0 79:5 31 ? ?
2. TJ Tatran Novosedlice 16 12 1 3 51:21 25 ? 0:2
3. TJ Sklárny Dubí 16 9 1 6 37:22 19 ? ?
4. TJ Proboštov 16 7 2 7 28:25 16 ? ?
5. TJ Hvězda Trnovany 16 7 2 7 24:25 16 ? ?
6. TJ Jiskra Košťany 16 5 2 9 23:46 12 0:2 ?
7. TJ Sklo Union Teplice B 16 4 3 9 32:27 11
8. TJ Sklo Kavalier Hostomice 16 3 2 11 19:66 8 ? ?
9. TJ Slovan Dubí 16 3 0 13 20:76 6 ? ?