/ FK Teplice – historie_sezony – Sezóna 1970/71 - tabulky

Soutěžní sezóny - Sezóna 1970/71 - tabulky


muži A

1. liga

doma venku
1. TJ Spartak TAZ Trnava 30 17 6 7 52:27 40 0:0 1:2
2. TJ VSS Košice 30 16 4 10 46:30 36 3:1 0:2
3. TJ Sklo Union Teplice 30 14 7 9 38:26 35
4. TJ Sparta ČKD Praha 30 14 7 9 38:32 35 1:0 0:0
5. TJ Baník OKD Ostrava 30 11 12 7 39:32 34 0:0 2:4
6. TJ Slovan CHZJD Bratislava 30 11 10 9 34:28 32 1:0 0:1
7. TJ Internacionál Slovnaft Bratislava 30 11 8 11 35:34 30 2:0 0:2
8. TJ Tatran Prešov 30 11 8 11 28:32 30 4:0 0:2
9. TJ ZVL Žilina 30 9 11 10 39:40 29 3:0 0:3
10. TJ TŽ Třinec 30 12 5 13 32:36 29 1:0 0:0
11. TJ Jednota Trenčín 30 12 5 13 38:44 29 2:2 0:0
12. SK Slavia Praha 30 11 7 12 27:33 29 3:1 0:1
13. AS Dukla Praha 30 10 8 12 42:41 28 1:0 1:0
14. TJ Lokomotíva Košice 30 9 8 13 27:30 26 3:0 0:2
15. TJ Škoda Plzeň 30 8 6 16 30:54 22 3:0 1:1
16. TJ Gottwaldov 30 5 6 19 30:56 16 3:1 3:1

Český pohár

2. kolo: TJ Kovostroj Děčín – TJ Sklo Union Teplice 2:2, pok. kopy 2:4
3. kolo: TJ Sklo Union Teplice – TJ Škoda Plzeň B 3:1
Osmifinále: TJ Břevnov – TJ Sklo Union Teplice 2:2, pok. kopy 4:2

muži B

Krajský přebor

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 30 20 5 5 59:23 45
2. TJ SEPAP Štětí 30 20 2 8 48:34 42 3:1 2:0
3. TJ Spartak Ústí nad Labem B 30 15 7 8 73:38 37 1:1 1:1
4. TJ VJŠ Jirkov 30 15 7 8 51:36 37 1:0 2:0
5. TJ LIAZ Jablonec nad Nisou B 30 13 8 9 41:30 34 1:1 2:0
6. TJ SCHZ Lovosice 30 12 9 9 44:37 33 3:1 0:1
7. TJ Baník Meziboří 30 13 6 11 40:33 32 1:1 0:1
8. TJ Slavoj Severotuk Střekov 30 11 8 11 34:36 30 3:0 0:1
9. TJ Dynamo Doksy 30 13 3 14 63:61 29 4:2 2:0
10. TJ Slovan Liberec B 30 11 7 12 45:50 29 3:1 2:5
11. TJ Kovostroj Děčín B 30 11 5 14 50:46 27 2:1 1:1
12. TJ Slovan Duchcov 30 11 5 14 45:52 27 2:0 2:0
13. TJ Rumburk 30 9 9 12 35:45 27 1:0 2:3
14. TJ Krupka 30 5 12 13 31:50 22 6:0 1:0
15. TJ Lokomotiva Louny 30 5 5 20 32:68 15 1:0 3:0
16. TJ Baník Kopisty 30 5 4 21 22:74 14 2:0 5:1

Severočeský pohár

1. kolo: TJ Proboštov - TJ Sklo Union Teplice B 0:3
2. kolo: TJ Sklo Union Teplice B - TJ CHZ ČSSP Litvínov B 0:1

dorost A

Dorostenecká liga

Skupina A

doma venku
1. AS Dukla Praha 26 18 6 2 50:19 42 1:2 0:2
2. TJ Sklo Union Teplice 26 15 6 5 43:21 36
3. TJ Škoda Plzeň 26 14 5 7 53:27 33 2:2 1:0
4. SK Slavia Praha 26 13 5 8 39:24 31 1:1 4:0
5. TJ Baník Sokolov 26 12 5 9 51:38 29 2:2 2:1
6. TJ VTŽ Chomutov 26 8 11 7 36:28 27 1:0 0:0
7. TJ Slavia Karlovy Vary 26 9 8 9 28:29 26 3:0 1:0
8. TJ Kovostroj Děčín 26 8 8 10 29:30 24 1:1 4:2
9. TJ Baník Most 26 10 4 12 31:39 24 0:0 0:1
10. TJ Dynamo ZČE Plzeň 26 9 5 12 32:46 23 4:1 2:1
11. TJ Spartak Písek 26 7 8 11 23:32 22 3:0 0:1
12. TJ Tesla Žižkov 26 8 5 13 22:37 21 2:0 0:1
13. TJ Aritma Praha 26 4 9 13 19:41 17 2:1 2:1
14. TJ Baník Příbram 26 1 7 18 19:64 9 3:1 2:0

dorost B


Krajský přebor dorostu
doma venku
1. TJ CHZ ČSSP Litvínov 30 26 2 2 99:23 54 2:1 0:2
2. TJ Spartak Ústí nad Labem 30 23 4 3 83:23 50 2:4 0:0
3. TJ Spartak Roudnice nad Labem 30 15 8 7 53:33 38 1:0 0:4
4. TJ Chemička Ústí nad Labem 30 14 8 8 46:31 36 0:0 4:1
5. TJ Spojené závody Česká Lípa 30 14 7 9 57:43 35 1:2 0:2
6. TJ Sklo Union Teplice B 30 12 8 10 47:41 32
7. TJ Slovan Hrádek nad Nisou 30 13 4 13 64:55 30 4:3 0:3
8. TJ Chmelařství Lučan Žatec 30 11 8 11 48:46 30 0:1 1:3
9. TJ Slavoj Litoměřice 30 9 9 12 35:34 27 1:1 2:1
10. TJ SEPAP Štětí 30 9 6 15 38:64 24 0:0 0:4
11. TJ Sklárny Dubí 30 8 8 14 36:67 24 7:1 1:1
12. TJ Hvězda Trnovany 30 8 7 15 35:60 23 1:0 0:0
13. TJ Lokomotiva Louny 30 10 3 17 53:72 23 5:0 2:3
14. TJ Baník Most B 30 8 5 17 38:63 21 3:0 3:3
15. TJ Slovan Varnsdorf 30 6 9 15 26:52 21 0:0 2:1
16. TJ VJŠ Jirkov 30 4 4 22 20:71 12 4:0 1:0

dorost C


Okresní přebor dorostu
doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice C 14 11 2 1 43:10 24
2. TJ Baník DPG Osek 14 10 2 2 39:21 22 ? 0:1
3. TJ Sklo Kavalier Hostomice 14 8 2 4 46:27 18 ? ?
4. TJ Tatran Novosedlice 14 7 4 3 32:18 18 ? ?
5. TJ Hvězda Trnovany B 14 4 2 8 22:38 10 ? 3:0
6. TJ Jiskra Košťany 14 4 1 9 24:39 9 ? ?
7. TJ Proboštov 14 3 1 10 20:50 7 ? ?
8. TJ Baník Ohníč 14 2 0 12 15:38 4 ? ?

žáci A


Krajský přebor žáků

Skupina C

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice 18 17 0 1 106:3 34
2. TJ Baník Most 18 12 3 3 58:21 27 8:0 4:0
3. TJ Lokomotiva Louny 18 12 2 4 45:18 26 2:0 0:3
4. TJ Slovan Duchcov 18 10 1 7 44:30 21 6:0 3:0
5. TJ Tatran Kadaň 18 6 7 5 32:21 19 3:0 1:0
6. TJ Lokomotiva Bílina 18 7 4 7 33:39 18 11:0 3:0
7. TJ VTŽ Chomutov 18 7 1 10 26:44 15 8:0 6:0
8. TJ Lokomotiva Chomutov 18 3 2 13 15:66 8 11:0 4:0
9. TJ Šmeral Most 18 3 1 14 6:76 7 16:0 6:0
10. TJ VJŠ Jirkov 18 2 1 15 23:70 5 8:0 6:0

Výsledky TJ Sklo Union Teplice byly po skončení soutěže anulovány, neboť v průběhu soutěže nastoupil ve většině utkání hráč, který věkově patřil do dorostenecké kategorie. TJ Sklo Union Teplice byla potrestána sestupem z župního přeboru žáků. Účast v této soutěži pro příští sezónu byla zachována díky vítězství žáků TJ Sklo Union Teplice B v okresním přeboru žáků.


žáci B

Okresní přebor žáků

doma venku
1. TJ Sklo Union Teplice B 18 13 3 2 75:22 29
2. TJ Proboštov 18 12 3 3 44:21 27 ? ?
3. TJ Sklárny Dubí 18 10 4 4 43:25 24 ? ?
4. TJ Jiskra Košťany 18 9 4 5 35:20 22 2:0 ?
5. TJ Hvězda Trnovany 18 8 4 6 37:27 20 ? ?
6. TJ Tatran Novosedlice 18 8 3 7 30:35 19 ? ?
7. TJ Sklo Kavalier Hostomice 18 6 5 7 35:26 17 ? ?
8. TJ Baník DPG Osek 18 4 5 9 31:33 13 ? ?
9. TJ Interiér Sobědruhy 18 2 2 14 10:85 6 ? ?
10. TJ Spartak ETZ Bystřany 18 0 3 15 7:53 3 ? 3:0